Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu krivo tagganih artikala/korisnika koji zloupotrebljavaju tagove

dunja bas to nema smisla brisati kad se masnovno stavljaju ponovno [:ljut]
2014 09 15
Kakvu privremenu? Trajnu i basta! Bezobrazne su, a mi ostali smo idioti. [:ljut]
2014 09 15
i da... sve po starom.. niti jedan artikl nije obrisan od hmmm, 6. stranice [:znoji] [:pospan] [:pospan]
2014 09 16
163 komentara i onda se pravi grbavom. Pa kako onda očekivat od novih cura da poštuju pravila kad ih ni ove prasice ne poštuju [:vrti]
2014 09 17
da ne otvaram posebnu temu ja bi se zahvalila svim krpičarkama što su uspjele utrpati u zaru sve trgovine koje postoje u jednom trgovačkom centru,pa su mi tako dale ideju koju još firmu da ukucam jer se ja više nisam mogla sjetiti,pa sam tako jedno tri sata pregledavala jedne te iste kapute uz ostatak svih mogućih artikala odjeće koji postoje u jednom ormaru. hvala i onima koje su otvorile profil i nikad se više nisu prijavile,valjda da vidimo sa čim raspolažu u svojoj garderobi. hvala im još jednom. [:jezik] [:smije] [:smije]
2014 09 17
Baš sam je ja danas dodala isto [:boji]
2014 09 17
Čemu? Ne vidim da je išta obrisano? [:pospan] Uzalud vam trud, svirači. [:kesi] Žali Bože vremena.
2014 09 17
Moja Guess misja jakna nije krivo tagirana,nego ispod u opisu pise da je prodajem ili mjenjam za mobitel,dakle rijec mobitel nije u tagu,neznam Zbog cega onda izadje kad upisem u trazilicu mobitel ta jakna Ali nije u tagu,tako da prije nego prijavite neciji oglas bar provjerite dali ste u pravu [:frustriran]
2014 09 19
Muška jakna(ispravak)
2014 09 19
jel se kaj maknulo?
2014 09 19
Kako vam se da ? Gledajte u svoj ormar! Geeeez... I btw, da se ogranici broj tagova na recimo 5 (što je prilično dovoljno za opis artikla), mislim da bi takvih stvari bilo manje. Jer nemožeš onda upisati i Zara i aldo i baldo i mango i cipele i 38 :)
2014 09 20
pasgaro posalji adminki u inbox isto ovu poruku
2015 01 09
već sam slala 2 poruke, možda ovo upali
2015 01 09
Kako stati na kraj, mozemo cijeli dan pisati, jer svaki dan osvane neznam koliko krivo tagiranih artikala, ja bih njima opomenu pred isključenje,
2015 01 17
OVAKO,već po drugi puta miču se iz prodaje moji psići a ostaju drugi................koji su ovdje kriteriji..........da li moji psići ne valjaju ili samo NETKO DRUGI MOŽE prodavati pse pod modne dodatka za životinje???????????? [:tuzan] [:sokiran] [:sokiran] [:vrti]
2015 01 26
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 18