Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu krivo tagganih artikala/korisnika koji zloupotrebljavaju tagove

> Jelena130513: > > ElizabethArden: > > Ako te boli pipa za sve, zasto si onda pohitala ispraviti oglase? Nije ti svejedno...ha? Jos ti je jedan oglas ostao. Ispravi ili ne bu dobro. Pozz > 😂😂 Boze koji nacin razgovora...Boze Boze...procitaj tamo na drugom forumu di si me isto prijavila, zasto sam ispravila...ne,nije ostao...jer ako mislis na haljinu iz Bershke onda krivo mislis...oni i ZARA su kompanija u koju jos spada PAUL&BEAR,MASSIMO,STRADIVARIUS...a sad ako je i to problem onda brate mili stvarno ne znam...a ne znam zasto se ti prijetis sa "nebu dobro"...kao da te se bojim...ne razumijem ja tebe bas al ok... Boze baci ciglu i molim te budi precizan. Da ne povjerujes kakvi ljudi hodaju zemljom.
2016 11 03
> ElizabethArden: > > Jelena130513: > > > ElizabethArden: > > > Ako te boli pipa za sve, zasto si onda pohitala ispraviti oglase? Nije ti svejedno...ha? Jos ti je jedan oglas ostao. Ispravi ili ne bu dobro. Pozz > > 😂😂 Boze koji nacin razgovora...Boze Boze...procitaj tamo na drugom forumu di si me isto prijavila, zasto sam ispravila...ne,nije ostao...jer ako mislis na haljinu iz Bershke onda krivo mislis...oni i ZARA su kompanija u koju jos spada PAUL&BEAR,MASSIMO,STRADIVARIUS...a sad ako je i to problem onda brate mili stvarno ne znam...a ne znam zasto se ti prijetis sa "nebu dobro"...kao da te se bojim...ne razumijem ja tebe bas al ok... > Boze baci ciglu i molim te budi precizan. Da ne povjerujes kakvi ljudi hodaju zemljom. To i ja kazem...
2016 11 03
Ti si definitivno biserko svoje kazala! Stavi si u opis profila svoju famoznu izjavu, malomozgasice. Ima stvarno ok i normalnih korisnica koje nakon upozorenja obrisu/isprave i dalje se drze reda, a ima i pacijenata kao ova zenturaca.
2016 11 03
> Jelena130513: > > ElizabethArden: > > Ako te boli pipa za sve, zasto si onda pohitala ispraviti oglase? Nije ti svejedno...ha? Jos ti je jedan oglas ostao. Ispravi ili ne bu dobro. Pozz > 😂😂 Boze koji nacin razgovora...Boze Boze...procitaj tamo na drugom forumu di si me isto prijavila, zasto sam ispravila...ne,nije ostao...jer ako mislis na haljinu iz Bershke onda krivo mislis...oni i ZARA su kompanija u koju jos spada PAUL&BEAR,MASSIMO,STRADIVARIUS...a sad ako je i to problem onda brate mili stvarno ne znam...a ne znam zasto se ti prijetis sa "nebu dobro"...kao da te se bojim...ne razumijem ja tebe bas al ok... Onda stavi ime kompanije u tag ako ti je kompanija baš tako bitna i bok. A ne sve njezine brandove nabrajati. To je ko da ja idem prodavati bočicu Sprite-a, pa u tagove napišem svih 500 brandova Coca-Cola kompanije. Svašta...
2016 11 04
Pa ja ne vjerujem, upisem zara bunda i izbaci mi 300 tisuca bundi koje nemaju apsolutno veze sa zarom.
2016 11 13
Propucat cu se od ovih zara mango tagova..
2016 12 09
može li meni neko objasniti zašto cure stavljaju svugdje krive tagove, točnije zašto stavljaju tag od zare, kao da je to neka marka hahaha znači to je urnebesno
2017 02 12
da tak masno platim haljinu koja na kraju tak izgleda, ruke takvoj krojacici ne bih platila, jos bi ona meni nadoknadila trosak materijala. sad nek naskoce preprodavacice u obranu da se "rugamo" bradavicama, brkovima i bradama. koje nitko nije spomenuo, al neka, od viska glave ne bole.
2017 02 22
U "The sound of music" je isto siterica koju je glumila Julie Andrews sašila zgodne haljinice od zavjesa. Al se nije furalo na dizajnerske krpe. Naprotif.
2017 02 22
> cipelitza: > da tak masno platim haljinu koja na kraju tak izgleda, ruke takvoj krojacici ne bih platila, jos bi ona meni nadoknadila trosak materijala. > sad nek naskoce preprodavacice u obranu da se "rugamo" bradavicama, brkovima i bradama. koje nitko nije spomenuo, al neka, od viska glave ne bole. :') :') :')
2017 02 22
cura mi poslala tene naravno 3 broja vece i postarinu platila 47 kn nezeli mi vratit novac ima adresu i sve sta da radim da joj posaljem natrag tene
2017 03 02
> malamaca55555: > I da pohvalim adminku,jucer sam joj poslala jedan profil i vidim da je curi obrisala sve artikle,bravo,vrijeme je da tome stanemo na kraj,hvala ;) Molim vas kako da dodem do adminke. Uzele su mi dvi cure novce i nisu nikad poslale nista. Iman dokaz u razgovorima al ne znam ko mi moze pomoci bar nek ih blokiraju
2017 06 16
Svaka, ali svaka iole skuplja haljina je označena s Mango, Asos, Zara, Elfs, Lei Lou... Apsolutno je nemoguće išta pronaći preko tražilice.
2017 09 12
Od danas samo.... ukucala sam Diesel i Replay... kaos od tagova.
2017 11 09
cure, kad linkate oglase, linkajte i profile ciji su ti oglasi. ovako, obrise ga i digne novi jos urnebesniji. hawg
2018 02 15
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 18