Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu fejk proizvoda

Nije original...
2015 05 16
Ovaj edt bi bio original, al edt i edp su skroz različiti pa sam mislila da te zanima samo edp [:kesi] Nnč ;)
2015 05 17
Bacardi101, parfem je sigurno fejk. Prva stvar je da je prodavačica ozbiljna, ne bi stavljala neke random slike sa interneta, ponuda ako kupiš edp da dobiješ edt je u najmanju ruku smiješna i cura ima na kutijama drugih parfema sliku/omot koji se redovito nalazi na fejkovima. A i Carmencita je stavila dobar link po kojem se i vide dokazi. [:smijesi] Samo malo bolje pogledati i ostale oglase i vidiš da je nešto sumnjivo. [:frustriran]
2015 05 23
I baš gledam da niti u jednom oglasu nije navedeno da li je parfem fejk ili original pa me baš zanima šta bi rekla da ju se pita. Kad netko dobije fejk, a očekivao je original, na krpicama je već postalo pravilo da prodavač kaže "niste pitali da li je original". [:znoji] Zato treba paziti..
2015 05 23
ivanna46 pitala sam je i tvrdi da je original [:boji]
2015 05 23
Da je original nema šanse da bi za 400kn prodavala edp i edt zajedno, svaki od 100ml jer bez problema može dobit toliko, ako ne i više za svaki... Uostalom svi ostali parfemi su joj fejk.
2015 05 23
Eto odlično. Još jedna prevarantica. [:pospan]
2015 05 23
A gdje je povratna za upozorenje drugima???? [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 06 18
Prvi je sigurno fejk, font, boja, čep, cjevčica, ništa ne odgovara... Al drugi mi djeluje ok, znak je samo s jedne strane čepa tako da vjerojatno je na drugoj strani [:smijesi]
2015 09 15
To je i meni palo na pamet [:smijesi] Zato sam i napisala da mi se samo čini da bi mogao biti fejk, djeluje stvarno ok zapravo. Da, prvi je 100%, vidi se baš.
2015 09 16
Joj aaliyah.... [:place] [:place] [:smije] Stvarno..tekući puder u kamenu...i 12 naivnih lajkova cura koje ne znaju čitati/engleski... [:place]
2015 10 08
Dam se kladit da ni ova Guess torba nije original [:smije] Btw, uz ambalažu ovih pudera bome ni ml ne štima, nisam vidjela tekući puder od 60ml po parfumerijama, većina ih je od 30ml...
2015 10 08
Ma to se netko našalio..
2016 04 20
Pitaj da ti jave batch code sa dna kutije. Nekako mi se čini da ovaj sa drugog linka ne bi bio original....ali da možda još netko prokomentira... Gea1508???
2016 07 11
Da slazem se ovdje je jako puno proizvoda fake,ja sam naletila na vise profila koji prodaju chanel tekuci puder samo sto ni na kutiji ni na bocici nema koda od 4 znamenke.Ja sam isti takav kupila u Sephori i platila skoro 700 hrk dakle pazite.Sto se tice sjajila Dior marke isto tako mora imati kod ,pogledajte na mojem profilu prodajem 2 Diorova sjajila 100 % original.U Sephori jedno sjajilo placeno 170 hrk,ja ih prodajem za 100 hrk svaki🙂
2017 08 31
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14