Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Dali postoji netko kome se dešavaju slične stvari??

Evo ovako živjela sam na selu u jednoj starijoj kući, tamo su nam se dešavale jako čudne i uznemiravajuće stvari. Jedan primjer je taj kada mi je brat išao u 7 razred legao je spavati i osjetio je kako netko stoji pored njega i čuo je smijeh starije žene i bol u trenutku kada je poceo dozivati tatu iskočila mu je vilica. Nakon toga u smo odmah pozvali svečenika i molili smo do kasno u noć posvetio nam je ponovno kuću. Presli smo preko toga i nakon 3 godine sam ja dozivjela jednu situaciju bilo je oko 2 sata u noci i nisam mogla spavati, bio mi je upaljen tv i slusala sam cmc tocno znam i koja je pjesma svirala od Teske industrije, osjetila sam kako me netko vuce za noge i isto tako cupa organe, kada sam to osjetila skocila sam i vidjela sam crnu sjenu otprilike metar i nesto sitno visine zgrbljenu kako stoji ispred moga kreveta i nestala je kada sam upalila svijetlo..Nakon toga sto se zadnji puta desilo tata je poludio i odlucili smo se preseliti u grad i sada zivino u stanu kao podstanari, nakon 4 sto zivimo u ovon stanu sinoc su mi se pocele desavati opet cudne stvari, tv mi se 5X upalio u roku od pola sata! Zaprepastilo me to sto kada sam pogledala u sat bilo je opet tocno 2 sata u noci kao onda sto sam dozivjela..zatim sam upalila svjetlo i pokusala zaspati kada sam cula pucketanje ili lupanje po limu koji stoji ispred peci i vidjela sam istu onu crnu sjenu..bojim se da nas to zlo ne prati i da nam se opet pocnu desavati takve stvari..neznam sto misliti o tome i kome se obratiti..dali postoji netko kome se desavaju takve stvari? Neznam dali sam odabrala dobro mjesto za otvoriti temu..nadam se da cete biti razumni i napisati koji pozitivan komentar, jer znam da veliki postotak ljudi danas ne vjeruje u takve stvari dok ne dozivi nesto slicno..hvala svima unaprijed! [:sokiran]
2014 11 24
Ne prati te zlo, nego se nešto nakačilo na tebe ili člana tvoje obitelji, i sad vas prati kamo god odselite. To što te gnjavi ne mora nužno biti zlo, ali je očito željno pažnje. Moj prijedlog ti je da kaduljom očistiš stan, imaš na jubitou kako se to radi. [:smijesi]
2014 11 24
Kaduljom? Oke pokusat cu cim stignem kuci..hvala!
2014 11 24
Kako kaduljom očistiti prostorije, nije da mi se dešavaju takve stvari, pitam samo?
2014 11 24
osobno ne vjerujem ali bas sam se najezila kad sam ovo citala [:boji]
2014 11 24
Tamjanom ne kaduljom,tamjan zapaliti u etericnoj lampici [:smijesi]
2014 11 24
kako je cura i napisala, ne vjeruješ dok ti se ne desi [:sokiran] dimom kadulje. imate uputsva na jubitou, hrpa, kao i na guglu [:smijesi]
2014 11 24
Ni ja nisam vjerovala pricama kada su mi roditelji pricali kako su se njima desavale takve stvari dok sam bila jos mala u toj kuci dok se nije bratu desilo pa onda meni..moje misljenje je to kako postoji dobro, isto tako postoji i zlo!
2014 11 24
A gdje sad naći kadulju?
2014 11 24
U redu proguglat cu i pokusati..pokusat cu sve samo da to ponovno ne pocne..makar mislim da je kasno sto se tice ponovnog pocinjanja [:place]
2014 11 24
ne šizi [:smije] vjeruj mi dokazano radi [:smije]
2014 11 24
Postoje duse koje su zapele izmedu dva svijeta i ne mogu otici dalje a obicno se radi o nasilnoj smrti ili nedovrsenom poslu na zemlji.Za njih se treba moliti i potraziti pomoc kako bi dovrsile svoj posao na zemlji i otisle dalje
2014 11 24
nisam ni ja vjerovala dok se i meni nije to dogodilo. Spavala sam u bratovoj sobi kada se sjena pojavila. A kad se samo sjetim kolko smo ga sprdali jer se bojao mraka. Nekad i dan danas nesvjesno upali svijetlo u sobi a da se ujutro ne sjeća da je. Mene iskreno nije bilo nešto strah al je osjećaj odvratan. Našla sam negdje članak na netu da se to zove ljudi sjene, i događa se češće nego što mislimo. Prvi puta sam čula za to od profesorice iz kemije i mislila si ova je luda...
2014 11 24
dojma sam da ti moje mišljenje neće biti odveć zanimljivo, ali ja bi ti sugerirala da proguglaš sleep paralysis povremeno imam relativno slične simptome, to je nešto slično kao mjesečarenje, ali zapravo potpuno suprotno - mozak je 'budan', a tijelo ne reagira, i dosta je bolan osjećaj dok se tijelo ne pomakne ta vrsta poremećaja u spavanju je po nekim istraživanjima odgovorna za razna svjedočanstva o otmicama izvanzemaljaca ili sličnih čudovišta, ugrubo rečeno, mozak projicira stvari iz sna u tvoju okolinu/sobu, pa ljudi misle da su im čudovišta/vanzemaljci bili iznad kreveta i slično također mi se tv pali i gasi sam od sebe, ali taj u sobi mi je star, mislim da to nije povezano a stvari znaju pucketati zbog termlaih promjena, materijali se šire/skupljaju kako se zagrijavaju/hlade, pogotovo tako oko peći [:smijesi]
2014 11 24
iskreno ja ne vjerujem u takve stvari , ali zivjela sam u jednoj kuci podavno gdje su prije nas bila dva brata jednog zena zapalila drugi se objesio ,i nikad se nista takvo nije desilo.. zao mi je i vjerujem da ne bi bezveze otvarali temu .. .cula sam da se takve stvari desavaju mozda neki predznak ili upozorenje ? nezzz
2014 11 24
1 2 3 4 5 ... 8 Sljedeći