Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

ma ne, ne... samo pitaj!!! budu ti se cure javile sa svojim savjetima!! ja sam isprobala neke kremice ali mi nisu pomogle nazalost... ja sam koristila tajice... bem mu misa kada nas to gnjavi...
2014 12 09
Hvala ti puno na savjetu probat ću i ja tako! [:smijesi]
2014 12 09
Kad ja imam nabijene ko muški noge. Kad bi vidjele mislila bi da sam muško! [:hihot] I imam velikih problema kad kupujem hlače, jer ako mi pasu u nogama u struku mi plešu!
2014 12 09
kazem, preko zime je super jer kupim najlonke od 40-50 dena i onda nema problema... ali preko ljeta... ako sam znala da necu puno hodati, recimo ono kratko do posla ili kada smo bili na moru, ono tipa samo malo smo hodali (od auta do kafica [:hihot] [:hihot] ) onda sam koristila kremu Uriage Bariederm, krema je malo skuplja ali je dobra... dobila sam je ovdje kao preporuku, ali meni nazalost nije toliko pomogla,pomogla je onako na kratko vrijeme.... ali mi je bila savrsena za iritacije poslije!! i sada mi je odlicna kada imam pristice od depiliranja, skroz mi kozu umiri... znam da su cure davale preporuku i za dezice, one u kremama... ja mislim da sam probala onaj secret key ali mi nije pomogao i cak mi je djelovalo nekako, prekemijski... ne znam kako da se bolje izrazim... nekako nije mi bilo ugodno na kozi kada sam to stavila...
2014 12 09
Rapidosa ovo je super, moram naći svoje samostojece i to napraviti. Ove na slici izgledaju totalno sexy!!! [:jezik]
2014 12 09
Rapidosa, ovo je stvarno genijalno!!!! jedva čekam naći neke samostojeće i probati ovo :)) a što se tiče božićnih darova, ove godine smo se odlučili za korisne poklone. pa većinom su to tenisice, trenerka ili slično. a prijateljima napravim medenjakove kućice [:jezik] ili ukrasim medenjake pa u neku fancy kutijicu... ovo je sličica prošlogodišnjih kućica. ove godine odlučila sam malo zakomplicirsti stvari pa radim na dva kata, kule i vlak na tračnicama (po željama nećakinje) [:zaljubljen] [:zaljubljen] [slika:f104a2ec-8cfa-4c7a-9cb6-8b49d5b35543]
2014 12 09
ajme Lilly kucice izgledaju stvarno odlicno!!!! jooj ja sam bas neki antitalenat za takve stvari!! stvarno se divim curama koje imaju zivaca za takve neke stvari... divno, divno!! curke da vas pitam... je koja od vas radila brazilsko - keratinsko feniranje? citala sam jednu temu i evo sada si s ebaya narucila tretman pa idem isprobati...
2014 12 09
purple, pa kuda planiraš ići?
2014 12 10
Hvala Purple :) ja sam stvarno veliki fan bozica tako da si zaista dam truda i vremena da sve bude 'over the top' , od ukrasa, slastica, poklona, ugođaja.... [:kesi]
2014 12 10
Paola - planiram si to sama raditi.... ne planiram nigdje ici... pogledala sam hrpu videa, procitala hrpu toga kako cure to rade kod kuce i ako sam dobro shvatila nema se sto zeznuti... tako da cu pokusati to sama napraviti.... pa cemo vidjeti... [:hihot] [:hihot] Lily - vidim, vidim... kucice stvarno izgledaju odlicno!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 12 10
ejjjjj Lily pa ti si carica! Bravo za kućice predivne su! Nisam nikada probala tako nešto napraviti, ali pravim lijepe torte obučene u fondant, međutim ovo je stvarno lijepi poklon! Bravo Lily!
2014 12 10
Rapidosa -super ideja...čim dođem s posla...planiram isprobati na jednim samostojećima koje se samo za ispod trapki jer sam ih podrapala... Lily - kučice zakon,super ideja...volim poklone u koje je netko uložio svoj trud i vrijeme,to pokazuje koliko ti je stalo do osoba kojima ih daruješ.. [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2014 12 10
hvala cure [:sramezljiv] [:sramezljiv] febolina, ja baš ne volim fondan, tj. ne ide mi s njim iako mi je preekrasan... radila sam ga jednom, za uskrs i bio je nekako gnjecav. i boja mi se nije lijepo umijesila već su se vidjele mrvice boje (možda jer sam koristila boje u prahu??) kako ga ti radiš?? ovo je taj poluuspješan uskršnji fondan :/ [slika:578fcdf0-6306-41ce-a5a7-be26a33ea063]
2014 12 10
Vidjela sam Febicine torte i neke njene radove... majko mila ta je cura puna energije i kreative sto na sat!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 12 10
Šipku sam uzela preko jednog lika u Zagrebu koji ih radi inače za skoro svaki studio u Hrvatskoj :) 1300 kn ali vrijedi svake lipe, jedva sam uštedila [:smije] [:smije] Febolina, 2000 kn na Herbalife?? pa što si pila ženo božja [:smije] ja sam trošila 330 mjesečno i skinula pun k kila... distributer sam pa vam ga mogu nabaviti po 260 + poštarina, ako netko želi. nemam nikakve koristi ali zašto nebi dala po cijeni za koju nabavim [:smijesi]
2014 12 10
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 40