Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Pomognite mi predložiti nešto dobro kako smršaviti.Imam višak 20 kg.Samo da je djelotvorno.
2015 01 01
Zeleni caj [:smijesi]
2015 01 01
Vježbanje i promjena prehrane.
2015 01 01
Zeleni čaj sam probala ali neuspješno.
2015 01 01
Vježbanje i promjena prehrane. Samo se nemoj okretati čudotvornim dijetama (one u kojima jedeš za doručak jednu jabuku, ručak preskočiš, za večeru jednu bananu [:vrti] ) i herbalifeu i ostalim napitcima nakon kojih vratiš kile.
2015 01 01
Puno vode i smanji slatko..Ne bi ti bilo naodmet provjeriti hormone stitnjace..
2015 01 01
20kg je puno, neće to skinut zelenim čajem, puno vode i smanjivanjem slatkog. [:vrti] Ako stvarno želiš skinut kile počni vježbat (aerobne vježbe) i pazi kaj jedeš. Bez muke sigurno nećeš skinut kile i što prije to shvatiš bit će ti lakše.
2015 01 01
Dukan dijeta+vježbanje. Neznam kakav si tip ali kod mene je ili striktno ili ništa! Nemojte me razapeti zbog mog prijedloga [:sramezljiv]
2015 01 01
najbolje bi ti bilo da se učlaniš u grupne treninge. svaki put se rade neke nove vježbe, nije monotono kao u teretani, imaš osjećaj kao da moraš stalno dolaziti. ja sam u 2 i pol mjeseca tako izgubila 2kg
2015 01 01
za dukan dijetu sam čula da je dobra. i vidjela sam kakav je plan prehrane i sviđa mi se. jer se ničeg previše ne odričeš, normalno jedeš ali ostale dijete, kao izgubite 10kg u tjedan dana su mi prežalosne
2015 01 01
Preporučila bi i pisanje kaj jedeš dnevno, apsolutno sve piši kaj jedeš i piješ, čovjek se iznenadi kad shvati koliko jede i još kad pobrojiš kalorije [:sokiran] [:smije]
2015 01 01
kad sam krenula s Dukanom, muž me gledao i rekao: "Ti ne buš ni grama skinula, jedeš kao kraljica"! Od tada otišlo 27 kg! Duky rules! [:smije]
2015 01 01
i jedna krpičarka je na dukan dijeti. kaže mi da je lijepo skinula kile i da se bolje osjeća. čak joj je i sin rekao da sada super izgleda [:zaljubljen]
2015 01 01
Jel i vježbaš uz Dukana? Baš sam pričala s jednom ženskom koja je na Dukanu, al i vježba pa kaže da joj kile sporije idu dole jer Dukan ne preporuča vježbanje. Ja sam u 6 tj skinula 6 kg, puno vježbanja i brojanje kalorija, uglavnom bez muke ništa.....
2015 01 01
Hvala svima na prijedlozima.Hvala onima koji su se javili u inboks.Neke savjete ču morati početi primjenjivati.Svaki prijedlog dobro dođe.Svima SRETNA NOVA.!
2015 01 01
1 2 3 4 5 ... 20