Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Edit: Ovo sto od mene slijedi u narednih par postova su odgovori na ne baš pametne provokativne upite i tvrdnje IKIK213 koja je lijepila i slike kojima sve koji se s njom ne slazu proziva doslovno IDIOTIMA [:jezik] - uz to, to je osoba koja poslije BRIŠE svoje plitke i glupe postove brzinom munje pa stoga odgovori svih ostalih djeluju izlišno - toliko o vjerodostojnosti korisnice IKIK213 - njeno brisano pitanje je bilo ima li rezultata i 10 godina po zavrsenoj dijeti: Dukan dijeta - rezultati ostaju i iza 10 godina ako se slijede sve jasno navedene upute - dokazano, provjereno iskustveno, jednostavno, zdravo, posve logično i pametno koncipirano. Thumbs up! Tko ne vjeruje, neka čini ono u što on vjeruje; nije poanta nekoga ovdje uvjeravati - poanta je napisati konkretno ono što je nekome pomoglo da dosegne svoju razinu uspješnosti. Točka.
2015 01 02
Ja sad vjerujem jer mi se javilo mnogo cura i zena.Kada sve proucim i kad budem krenula na dijetu prvo cu se poslikati jer isto mislim da slike nisu prave.Vaganje,mjerenje i kreni. [:smijesi] [:znoji]
2015 01 02
EDIT: Ovome je prethodio obrisani post - izjava by IKIK213 kojega je po običaju brzooo obrisala - nezreli način vrijeđanja u raspravi na osobnoj razini + lijepljenje slika neprimjerenog sadržaja. Strava...dobro da IKIK213 briše ono u sto ni sama ne vjeruje [:jezik] Odgovor: Tvoje riječi kojima sudiš o drugima o tebi govore dovoljno O meni ili drugima samo ti slobodno sudi na bazi svojih paušalnih pseudouvjerenja, nemoj da te išta ometa [:hihot] - to ti i priliči budući da o meni niti drugima ovdje ne znaš ništa, a niti ćeš znati i baš kao što ja točno rekoh - razgovor s tobom uvijek završi na osobnoj razini i tvojem pokušaju vrijeđanja - eto sorry: kod mene to ne prolazi. Mene uvrijediti može samo onaj kome ja to dopustim. Ti nisi među njima. Ja sam stalno ontopic, držom se teme teme i ne, nećeš mene uvući dalje u svoju trulu močvaru ustajalih misli bilo kojim infantilnim manevrom - no way, ma ne zaslužuješ više ni slova [:pospan]
2015 01 02
A zakaj je trcanje stetno?!? Krafno ja od sutra "pazim" [:kesi] [:kesi]
2015 01 02
Ne bih znala Elena [:smije] , života mi, IKIK uleti u svaku temu i neku novu istinu nam pokusa otkriti - tako je napisala u temi o vježbanju da je trčanje štetno (!!!) - moze biti da je putem pala pa ju još boli noga ili glava [:jezik] ...Evo i citat: IKIK213 , 2014 12 02, 21:18 prijavi | ↑ Adendum: trčanje I YOGA su jedne od najgorih stvari koje možete napraviti za svoje tijelo.
2015 01 02
no coment ovaj moment za taj coment [:smijesi] [:kesi] ja trčim i bome više koristi od štete,a preporučujem svima, za skidanje celulita- savršeno [:smijesi]
2015 01 02
slažem se - kada sam napisala isto ovo što i ti, ispalo je i tada da eto *prodajem muda pod bubrege* ili sto već [:pospan] - ma da bi čovjek više riječ rekao [:jezik] ili oponirao takvom mudrom argumentu...
2015 01 02
Ma naravno, svatko za sebe najbolje zna. Nista previse nije dobro pa ni trcanje.ali danas ionako nista nije dobro ni zdravo.I ona mrkva i limun koji kupis pod domaci su mozda 10 x zaspricani otrovima,a vitamina nigdje. Ja se bome sutra moram bacit na trcanje jer su me kolaci dotukli ovih dana. Pokretacici teme sretno [:smijesi] uspjeh je brdo visoko [:smijesi]
2015 01 02
Mislim... niti jedna dijeta ne djeluje? Ne kužim? Da odmah pišem kući propalo je i pojedem sve što imam u frižideru...? Možeeee [:smije] Ja znam kako sam se udebljala tj., trenutak. Došli u Slavoniju kod bake. Probudih se u pol 7 (tada sam imala nekih problema sa spavanjem)- pojela sam svoj rižolino. Nakon toga budi se svekrva i počne raditi pohani kruh dok baka priprema perece. Pohanu kruh je gotov. I ne mogu ga ne pojesti par šnita... malo na slani način, malo s pekmezom... smažem zadnji komad, budi se muž i radi jaja sa slaninom... kako je fino zamirišalo uz kuhinjsku pećicu... i to sam "probala"... nakon toga ulazi baka- gotovi slani pereci... Nakon slanih pereca, vrijeme je da se krene.. oko 12 krećemo prema bratiću. Pizze ispod peke su gotove... u 13.30. nakon svega što je pojedeno krećemo doma... ja krmim u autu. Krme krmi... I tu je sve počelo...
2015 01 02
[:smije] [:smije] krafno jel ti ok 12 kolača danas? [:frustriran] [:frustriran] i§la sam u goste,žena imala 8 vrsta kolača,ej,8 [:jezik] !!! Kako ne probat sve?!?
2015 01 02
Hjooj krafno, sve mi je jako poznato - ja sam rođena Vinkovčanka i odrasla sam tamo, fetiva Slavonka dubokih korjena [:smije] - i oduvijek je kod nas vrijedila ona: ako ne pojedeš sve što se ponudi + 5 puta više od ponuđenoga, mora da si bolesna (!!!)...ne, tome se ne možeš oduprijeti, znam [:kesi]
2015 01 03
Haaahaha Uglavnom- odbijam ic u Slavoniju vise hehe Joj da... Zadnje smo bili na kirvaju...ajjj koji me vrag tjerao. Da onaj-bit ce kolaca..i bilo je... Uuuff [:smije] treci dan sam na dijetiiiiii jel jos netko?!! Smanjila sam ugljikohidrate. I radim si salate... Kao cezar ali bez dressinga i komadica tosta... To mi je rucak heehehhe
2015 01 04
Ja radim puno kolača.Od svih osam vrsta koje sam slagala ,jela sam dvoje.Uopče me strah da ih pogledam ,a kamali jesti.Ja još malo i proučiti ču sve o dukanu i krečem.Vidjet cu sto bude dalje.Držte fige svi.
2015 01 04
Monika, nemoj se obeshrabriti - samo naprijed, držimo palčeve na rukama i nogama [:smijesi]
2015 01 04
Krafnice evo ja pazim vec 2.dan [:zaljubljen] zobam zobene [:smije]
2015 01 04
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 20