Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pitanja i odgovori! :D :D

> Mawaitapu: > Nisam još u potpunosti upoznala ovu stranicu pa evo da pitam. Mogu li negdje onako "na hrpi" pogledati sve artikle od svih korisnica koje pratim? Recimo kao naslovna strana na fb-u Ne, nažalost.
2018 07 30
Pozdrav, nova sam na stranici. Zanimaju me vaša iskustva s prodajom muške odjeće, ima li tu sreće ? 😂😂
2018 08 15
Dobrodošla! Ima sreće. Svaka roba nađe svoga kupca...iako to može biti nakon puno vremena. Zašto svi ostali zijevaju kada netko prvi zijevne?
2018 08 16
Kazu da je zarazno 😴 Ako je musko ime Roko...koja bi bila izvedenica za zensko ime? 🤔
2018 08 18
Roka, Rokica Ima li među vatrogascima podmetača požara, piromana.?
2018 08 26
marijaR1 Cure pomagajte, uplatila sam za elfs trenerku i cura me zeznula nije mi poslala paket,stalno smislja neke izgovore kad je pitam da mi pošalje broj posiljke jer je kao poslala, i sad opce vise ne zeli odgovorit na poruke, radi se o iznosu od 360 kn. Sto da radim?? Ime gospode je: Stefani Mudrić
2018 09 07
O toj se pisalo cini mi se, prevarantica!
2018 09 11
Pozz svima, mene zanima da li vi išta uspijete prodat na ovim krpicama?! Ja imam osjecaj da stavim da je za džabe da se ne bi nitko javio 🤦
2018 09 18
Pomalo, strpljivo i nemoj precjenjivati robu. Vlada inflacija odjece. Da se prodati, ali nije stalan izvor prihoda.
2018 09 19
Pozdrav curke, da li netko ima problema ovih dana sa postavljanjem artikala odnosno učitavanjem slika? :@ Neće pa neće, ni sa mobitela ni laptopa, pa čak i ovamo u komentare :o P.s u pitanju su nove Police naocale pa ako je netko zainteresiran :") <3
2018 09 24
> teaaasplit: > Pozdrav curke, > da li netko ima problema ovih dana sa postavljanjem artikala odnosno učitavanjem slika? :@ Neće pa neće, ni sa mobitela ni laptopa, pa čak i ovamo u komentare :o > P.s u pitanju su nove Police naocale pa ako je netko zainteresiran :") <3 imam isti problem, pokusavala cijeli dan i sa mobitela i sa laptopa, kao i ucita slike ali nece prihvatiti postavljanje artikla!
2018 10 04
> fashionistaaa: > > teaaasplit: > > Pozdrav curke, > > da li netko ima problema ovih dana sa postavljanjem artikala odnosno učitavanjem slika? :@ Neće pa neće, ni sa mobitela ni laptopa, pa čak i ovamo u komentare :o > > P.s u pitanju su nove Police naocale pa ako je netko zainteresiran :") <3 > imam isti problem, pokusavala cijeli dan i sa mobitela i sa laptopa, kao i ucita slike ali nece prihvatiti postavljanje artikla! Evo ja cijelo jutro pokušavam, i nikako ne ide :@
2018 10 14
Vjerojatno ima. 😂 Koji parfem je najbolji?
2018 10 23
Guess👌👌👌 Mijenjas li odjecu?
2018 10 31
Ima li tko iz splita da ima racun iz karle ili twin seta
2018 11 01