Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Drage moje poštavane dame krpicarke!

osobno winx krivim za svaku temu koja postane neumjesna [:smije] [:smije] [:hihot]
2015 03 24
znači winks je matovilka [:hihot]
2015 03 24
[:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Motate me....a baš sam u velkom poslu.......... [:poljubac] [:poljubac] je....i ja sam za sve kriva....ahaa
2015 03 24
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 24
Drage cure hvala vam [:poljubac] [:poljubac] [:hihot] Mene je lako nasmijati,pa je spisak poduzi,a posebno volim vesele teme [:zaljubljen] Winx,Ezri,Nagini,Andrea,IvanaH,Ninipini,Pretaniormar,Nerrdy,Tinkipinki,Elena,Ovca,Cipela..pa i drakulinakcer,muffin i sl ja volim narodno veselje [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 24
meni je brko najzesci [:smije]
2015 03 24
Andrea,pa kud bas brkati hahahha Stela,posaljem ja sleper i dizalicu za to malo prase od pileta :D
2015 03 24
draga moje dame , nemoj te slušast winxcy jer ona u opce ,nije strara baba ,ja sam je vidjela u svom snu plava sitna i dinamitna . [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:poljubac] [:poljubac] dunja bio i i red srvarno jaddno pileee [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 24
Evo.....meni jako nedostaje mamamirna......ta kak da je vragu iz torbe ispala.... No.....bude ona nama opet došla i pak se bumo pišale od smijeha sve skup... [:smijesi] [:poljubac]
2015 03 24
Brko je daleko najjaci andrea [:smije] inspiracija mnogih,pa i mene [:smije] [:smije]
2015 03 24
eeee cure,a gdje je pasgaro??? sjećate se priče o susjedi i žvakama [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 03 24
napumenula sam mamu mirnu, ndam se da ce nam se brzo pridružiti. [:kesi] [:zaljubljen]
2015 03 24
elena vraca se u 7. m. sad joj je faks na prvom mjestuu .
2015 03 24
[:smije] [:smije] Jel se koja od vas sjeća Ive Pavlović.....one ženskice kaj ima 4 klinca......i ta je bila opaljena..... [:smije] [:smije]
2015 03 24
sjecam se nema ni nje , nadam se da ce moja karlita dociii. [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 24
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 ... 92 Sljedeći