Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Popis jeftinih apartmana/soba za iznajmljivanje

molim sve one koji iznajmljuju apartmane/sobe da u komentar ispod stave: link gdje možemo naći više info i slike (ako postoji) grad i kvart u kojem se nalazi apartman/soba cijenu za noćenje po osobi Molim da ne stavljate apartmane/sobe čija cijena prelazi 30 eura po osobi za noćenje. Također, ako ne iznajmljujete, a bili ste kod nekog i bili ste zadovoljni, slobodno se pridružite temi.
2015 07 15
Pratim jer tražim nešto jeftino za termin od 01.08. do 20.08. (7 dana) [:sramezljiv]
2015 07 15
Ljudi dajte nešto povoljno
2015 07 15
www.apartment-heli-sibenik.com
2015 07 15
Prošlo ljeto sam ljetovala u Murteru. Preporučam vam da se obratite agenciji koja mi je ponudila zaista predivan smještaj i jako dobru cijenu i izvanrednu lokaciju. Imaju puno Last minute ponuda koje su jako povoljne. I ove godine ću bez razmišljanja pronaći apartman upravo na Murteru koji je ljeti prekrasan i preko ove agencija koja će mi omogućiti suuuper smještaj i cijenu. Evo kontakt pa ako koga zanima može pogledati www. srcedalmacije.com 098331421
2017 03 16