Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koja je sada politika? I prijedlog :)

Curke, kako sada oglašavamo rasprodaje? Skupna tema ili smijemo otvarati u pod forumu "rasprodaje"? Ja imam prijedlog za amina- pošto na skupnu temu piše svatko i svašta (rasprodaje 10%, nuđenje cijena, itd.) mislim da se onda prave rasprodaje od 50% na više jednostavno u tom moru izgube i nitko ih i ne može doživjeti- moj prijedlog bi bio da mi cure koje želimo objaviti stvarne velike rasprodaje imamo jednu posebnu temu otvorenu, i da se tu onda smiju objavljivati samo 50% i više..
2015 08 01
Dobra ideja! Ali takvu temu bi isto bilo dobro obnavljati...kao i ostale...tako da ne stoji danima ista..izgubi smisao, interes..i pocne se stvasta stavljati...ili cak zamre!
2015 08 01
Hapro, problem u ovim skupnim je kao što sam rekla- svatko se oglašava bezveze, i onda se stvarne rasprodaje, nas koji imamo 50% i više ne mogu doživjeti
2015 08 01
Evo, naprimjer i sada na ovoj temi s linka, vidim da cura reklamira svoju kozmetiku. Nigdje veze ni sa rasprodajom ni ičim..samo hrpa fotki njenih artikala kozmetičkih...
2015 08 01
Btw, već je zatvorena za pisanje :O
2015 08 01
NIje bezveze. Svatko određuje svoje cijene, a tebi ako su tvoje takve da imaš potrebu sniziti ih 50% pa samo daj, sve to stavi u post. Ovdje je politika "povisim pa lupam popust" rasprodaja, tako da o tome nema govora. A kupce ćeš ili nećeš privući imala ti 90% sniženje ili ne, ako imaš ili nemaš tražene artikle.
2015 08 01
To za artikle si u pravu..ali je ipak razlika 10%, 20% i pola cijene :/ Čisto mislim da bi bilo dobro imati onda rubrike: sniženja i rasprodaje... A i već je zatvorena tema za pisanje :/
2015 08 01
Thanks za link nove :
2015 08 01