Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu postaviti opis profila

Ima li tko slicnih problema? [:vrti] Uredno kliknem na "uredite profil" s lijeve strane ispod slicice, ili gore, ili pod "opis profila" pa "mijenjati", i sve me baca na istu stranicu gdje opet upisem nesto u kucicu "o meni", kliknem "spremite" i nista. Vrati me na moj profil i i dalje nista ne pise u opisu. Pokusala sam ponovo i ponovo i ponovo ..... Ne znam u cemu je problem ni kako ga rijesiti. [:tuzan] Pomozite ako znate u cemu je caka, pliiizz!
2015 08 01
Meni je isto tako preko laptopa, ako mijenjam opis moram i lozinku, dok mi je preko mobitela normalno.
2015 08 01
Koji browser koristiš? Meni preko chromea to šteka, preko mozille ide normalno. A i inače to moraš par puta promijeniti da prihvati, ništa čudno, ne brini. [:kesi]
2015 08 01
Preko mozzile idem, a i na laptopu sam. Moguce da je ovo s lozinkom, probat cu. Hvala cure [:smijesi]
2015 08 01
Nije upalilo. [:tuzan] [:sokiran]
2015 08 01
Probaj pocistiti cookiese i isprobati u raznim browserima.
2015 08 01
meni obrnuto - preko mozille ne ide, preko chromea funkcionira :D vjerovala ili ne i u IE radi [:hihot]
2015 08 01