Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

kako se dekodira mobitel.?

Zna li netko kako se dekodira iphone??? Ili akk je netko dekodirao, kolika je cijena?
2015 08 01
Hejj neznam za iphone ali možda je slična procedura.Ja sam nedavno dekodirala moju Nokiu Lumiu.Samo sam se javila u Tcom poslovnicu (možda ti pitaš svog operatera).Uzeli su podatke i za 10 tak dana poslali mi šifru za dekodiranje i to je to.Sve besplatno. [:smijesi]
2015 08 01
Ajde super. :)
2015 08 01
Hvala [:poljubac]
2015 08 01
od 01.05. je besplatno, odes u svoju poslovnicu mreze. a ja sam dekodirala svoj i bratov u 4.mj nisam imala poima da ce doc besplatno (a bilo je da naglasim besplatno ako nisi na pretplati ili ti je izisla garancija) i platila sam oko 600 kn za iphone 5c i sony xperiu z3... uzas kad sam vidila za manje od mj da je besplatno
2015 08 01
ugl kod nekog lika iz zg mobis ili mobi tako nesto, iphone smo rijesili pozivom, tj niti to samo mi je javio gotov je , a morala sam mu dat neki im broj, a sony sam slala postom pa mi ga je sutra vratio [:znoji]
2015 08 01
Ako ti se ne da nositi negdje onda kupis kod na ebayu i dekodiras sama, za moj lg g2 kod je kostao 27kn
2015 08 02
Ja sam kupila kod s ebay , cekala ga 30ak dana, i kad sam ga nila sve super ja pre sretna , idemo narucit bratu da se zamjenimo za mob, kad ja svog ugasila i upalila ono opet zakljucan?! Ne maora znacit svaka situacija al meni je i ova bila. Kad sam temu vidjela odma mi se sledila krv haha [:smije] [:smije]
2015 08 02
Kako 30 dana? Pa u roku 24 sata mora doci na mail, moj kod je stigao za 3 sata i evo pola godine ima kak je otkljucan
2015 08 02