Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Cure s tankom kosom

vecer drage kako ste mi? Trebala bi vase savjete sto se tice tanke kose jer bum poludila.Probala sam pantene i cini mi se super :) dali neko zna neke dobre jos maske za kosu? i dali neko zna koja je to maska za kosu koju schwarzkopf stavlja u kutije za farbanje kose? jel neko probo od bipe cesalj onaj ko od macademie? znam imam puno pitanja [:hihot] [:sramezljiv]
2015 08 02
odi u frizerke da ti napravi minival za volumen, nece ti ostetit kosu i dugo traje....
2015 08 02
Minival je nesto najgore sta mozes na kosi napravit, maske ti vise ravnaju kosu i otezavaju , nema to volumena. Pokusaj promjenit frizuru, malo preparata moze cuda radit. Npr. Figaro pa neke loknice ili slicno
2015 08 03
MMM je u pravu ja sam frizerkica i poslusaj MMM
2015 08 03
Ja nisam frizerka al sam puno kod frizerke [:zaljubljen] [:zaljubljen] i volim kosu posebno prirodnu urednu pa kakva je da je nek je uredna a ne izgorena [:zaljubljen] [:smijesi] Sretno
2015 08 03
Imam sličan problem i po preporuci, jucer prvi put isprobala masku sa kvascem. Toliko sam zadovoljna da ću je nastaviti raditi dva puta tjedno. Obnavlja cijelu kosu i vrhove i kao da daje volumen od tjemena. Tko zeli mogu mu napisati u inbox, vrlo je jednostavno. [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 08 03