Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Odkiseljavanje organizma....

Cure zanima me dal je koja radila i na koji način.... [:smijesi]
2015 08 05
imaš odličan preparat Zelena magma, izvrstan za otkiseljavanje i ima hrpu vitamina i minerala. u bio bio trgovinama, ali i soda bikarbona ima isti efekt. Popit svako jutro natašte i super :)
2015 08 05
a zašto se radi to otkiseljavanje? zašto je to dobro? recite da sam neinformirana ali nisam čula za to.... baš idem čitati na netu...
2015 08 05
Jednostavno jedeš hranu koja ne zakiseljuje organizam
2015 08 05
Nensi...ni ja to nisam znala...može malo više o tome? [:smijesi]
2015 08 05
Stvaraš neutralizaciju, soda bikarbona ima svojstva lužine, a pošto ljudi jedu manje više sve sa previše šečera, onda se to kroz brojne procese u organizmu pretvara u kiselinu, primjerice bakterije vole šečer i onda nam to šteti, ovako prekidamo dotok hrane koje njima godi i vraćamo tijelo u prirodnu ravnotežu... Čak mnogi povezuju zakiseljavanje organizma sa pojavom karcinoma, nezz jel znanstveno dokazano, ali znam da kruže priče ...
2015 08 05
Dr. Roberto Majalca -malo proguglaj,ili alkalna dijeta...neznam za sta ti treba,poznato je da takva ishrana lijeci razne bolesti
2015 08 05
Što nas najviše zakiseljuje?? Ocat i sve kiseljeno octom. (zimnica)U ayurvedi ocat je svrstan u otrove i krivac je za upale u tijelu.Zatim, sve vrste mesa.Šećer, pogotovo bijeli rafinirani, i općenito slatko.Svi rafinirani proizvodi.KavaGazirana pića.Voćni sokovi sa limunskom kiselinom (e-330)To su samo neki zakiseljivaći, da ne idem u detalje, posto vam dajem "formulu" zaodkiseljivanje. "Odkiselite se" U 2 lit. izvorske vode umješajte 200 ml svježeg soka od limuna bez dodatka bilokojeg zaslađivaća.To pijte tokom cijelog dana.Kura odkiseljavanja traje 15 dana.
2015 08 05
Nisam ni ja čula prije ali dala sam si malo truda i pronašla zanimljive stvarčice na netu...e sad neki imaju pozitivna iskustva neki ne...pa me zanima iz prve ruke. Za sodu znam,ali opet piše da treba biti oprezan sa njom. Suba1984 dovoljan je samo limun i voda?I to se pije kao jedina tekućina tokom 15 dana?Čula sam da ide soda sa limunom i vodom zato pitam
2015 08 05
otom-potom [:smije]
2015 08 05
đizzz...pa ja sam kisel ko limunčić [:smije]
2015 08 05
Imate za ciscenje cijelig organizma Zeolit proizvod. U Bosni je 60 kn a kod nas puno vise. Pozdrav!
2015 08 10
Dragi svi. Ja bolujem od Mb Chron-a nekih 4 god. Jest točno da treba napraviti balans između kiselog i lužnatog. Ja sam trošila sodu iz apoteke u tableticama kako bih riješila Helio bakteriju. Ne smijem trošiti nikakve antibiotike na usta, pa mi je pomogla prehrana s više lužnatog npr. prosena kaša-izvrsna je za balans. Ali i moja prehrana je potpuno drugačija od ljudi koji jedu #normalno#, ali preporučujem što manje šečera, suhomesnatih proizvoda, razna sladila (stevia je odlićna zamjena za zaslađivanje), gazirani sokovi, majoneze, vrhnje, gotove ind.juhe...ima toga. Ako nekog posebno zanima ja trošim i đumbir namočen u naš domaći med od bagrema i super mi je, kao i sok od cikle-pogotovo ako imate problem s nedoststkom željeza, ja izbacila Heferol jer mi je samo pogoršaval rad crijeva i ubacila sok od cikle-željezo dobro ko nikad.E, ja se raspisala [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 08 17