Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Whey proteini..

Pozz..jel znate mozda dal se smije koristiti protein kojem je istekao rok? [:frustriran] Mislim, kutija je neotvorena, hermeticki zatvorena, ali je rok prošao prije dva mjeseca [:place] [:place] [:place] Da bacim? [:place] [:place] [:place]
2015 08 24
nemoj mi samo reci da je 2,2 kg ako je prije 2 mj mislim da ne bi trebao biti problem. ionako se rokovi stavljaju prije pravog datuma kad se pocne kvarit. a i to je praskasta supstanca cek pitat cu decka bas
2015 08 24
hm.. kaze on da ne bi ... ja kao biolog i kemicar mislim da ne bi smetalo...al nek ti netko jos da misljenje
2015 08 24
1 kg je ali mi je isto jako žao ako ga moram baciti [:place] Thanks.. Bar da kolače napravim s njim [:sramezljiv]
2015 08 24
hahaha...a nece ti nis biti ako ubacis u kolace :D mozda ne bude toliko proteinskog efekta al nece ti izazvat mucninu
2015 08 24
Smatra se da se lijekovi kojima je istekao rok mogu koristiti još 6 mjeseci - od svega "suhog" čemu je istekao rok ti neće biti ništa. Rok je tu zbog svega ostalog prije nego zbog toga što zbilja namirnica prestane biti dobra. Mali hint - ionako ono čemu prođe rok samo nanovo preprodaju, dakle, tko zna otkad je taj tvoj ustvari i otkad bi kupila "novi". Mislim, nije tajna, to je čak zakonom dozvoljeno, tako dugo dok je namirnica "zdravstveno ispravna". Radi to mliječna industrija koja ima, ajmoreći, najpokvarljivije proizvode. Kako tek ostali rade - možeš samo sanjati.
2015 08 24
Iso miki kad ova teoreticarka zavjere dobije inspiraciju prodje me volja za zivotom. Koje nebuloze milamajko. I nije najpokvarljivije vec eventualno najkvarljivije. Peces za oci fanica. Ot - Ne bacaj, zatvoreno je i sigurno je ok.
2015 08 24
mislim ak ih ti neces, ja cu ih uzet. koji god da je okus [:smije] [:smije]
2015 08 24
Eto na, jos ce lana ostat bez proteinza [:smije]
2015 08 24
trebala sam lagat i reci da su fuj i da ce joj od njih izrast piso. ja zbinjavam radioaktivni otpad pa cu ih preuzet [:smije]
2015 08 24
Planiras zasvijetliti u mraku i ustedjeti na racunu za tluju priznaj. I k tome, da stvar bidne gora, pretendiras zasjati u rubrici vjerovali ili ne renomiranog izvora cinjenitza dnevno.hr [:smije]
2015 08 24
[:smije]
2015 08 24
ahahahaahahahahahah... kud bas dnevno.hr [:hihot] [:hihot] [:hihot] uglavnom ponuda i dalje stoji ak treba zrtvovat cu se i za spomenuti portal [:smije]
2015 08 24
Ne gine ti slava kazem ti ja. Ima da ti kad navrsis 100 prekucamo sasiju da pise 33. Nista ti ne brini [:smije]
2015 08 24
[:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 08 24
1 2