Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Je li vam se ovo dogodilo?

Pozdrav svima! Zanima me je li vam se ikada dogodilo da ste slali nakit poštom u normalnoj kuverti, i onda dobijete poruku od mušterije da je kuverta u kojoj ste poslali razderana i da jedan dio nakita fali? Osobno sam slala nakit poštom i stvarno nikada nije bilo nikakvih problema, ali sad me ova situacija zabrinjava jer ispada da sam ja poslala samo jedan dio nakita i potrgala kuvertu te ju naknadno ljepila selotejpom. Rekla sam gospođi da ću provjeriti svakako u svojoj pošti gdje je nastao zastoj i zašto dio nakita fali, ali mislim da će me oni samo ladno otkantati. Što biste vi napravile u toj situaciji? P.S. ponudila sam joj povrat novca.
2015 08 28
Meni je jednom dosla kuverta razderana totalno. Narucila sam grudnjak i sve je vani virilo [:tuzan] a vidilo se da je prethodno bilo dobro polijepljeno selotejpom.
2015 08 28
Ja sam neki dan dobila knjigu u koverti ...knjiga je bila dodatno u vrećica ali da nije vjerovatno bi je pola falilo [:place] ,koverta je sa svih strana bila pokidana i držala se na spoju od 5 cm. Ali to nije ništa jer preko Tiska mi je trebao doći parfem a došla je prazna kutija [:tuzan] Tako da svašta se tu događa [:ljut]
2015 08 28
nikad ali nikad slati nakite u običnim kovertama ako još nije dodatno unutra umotano i obljepljeno, po mogućnosti u maloj kutijici ako je nešto lomljivo...kad tad će se vako nešt dogodit
2015 08 28
jednom mi je došla majica u poderanoj koverti, sreća da je bila u vrečici..... [:frustriran]
2015 08 28
Meni je jednom cura iz avona poslala katalog i testere,kuverta mi stigla poderana,sa jednim testerom od 5....poštar mi je samo utropio kuvertu i otišao,a u pošti su mi žene rekle da nisam nikako to trebala primit oštećeno i da se slobodno žalim šefu za poštare...
2015 08 28
To mi se nikada nije dogodilo, a baš sam danas primila paketić sa ukupno 6 komada nakita od korisnice Jannaty [:smijesi]. Mislim da to sve ovisi o poštaru i mislim da bi takve stvari definitivno trebalo prijaviti, ja pa sva sreća imam odličnu poštaricu Dubravku i paketi mi uvijek stignu neoštećeni i u odličnom stanju.
2015 08 28
To nema veze sa poštarom već sa onima koji prevoze poštu,sve ide u vrećama nabacanim jedne na druge...
2015 08 28
Da ali se zna dogoditi da su kuverte ocito otvarane, rasparane rukom , to nije sigurno od bacanja [:frustriran]
2015 08 28
meni je teta u posti dodatno zastitila plasticne bocice koje su bile u kutiji zato sto je rekla da ne moze garantirat da ce doc u jednom komadu. ako se ona brinula za plasticne bocice, tko zna sta oni rade s tim paketima [:frustriran] mislim da je najbolje nakit stavit u neku malu kutiju i onda u kuvertu. ili platit vise da salju kao lomljivo
2015 08 28
kad netko primi ostecenu posiljku posta vise ne snosi nikakvu odgovornost, potrgani paketi i pisma se ne primaju, nek postar ostavi zutu ceduljicu i nek vrati potrgano u postu, pa onda poslije na postu pisat zalbu i trazit naknadu stete... na stranicama poste pise nesto o tome
2015 08 28
nema nikakve naknade jer nije adekvatno upakirano...
2015 08 28
strašno, mislim da nisam prije tako slala ne bi mi bilo čudno, ali ovo je prvi put da sa tako što dogodilo...
2015 08 28
nema nikakve naknade, i meni su hlace dosle u potrganoj koverti i nikom nista, zato ne pakirajte u koverte [:sramezljiv]
2015 08 28
kuverta s pucima i na miru si [:smijesi]
2015 08 28
1 2