Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

kako si pomazete..?

Curke koje imate problema s stitnjacom kako si pomognete s nuspojavama..ja imam tako strasne napadaje..ubrzano lupanje srca..slabost..drhtanje..gusenje..knedla u grlu..jos nisam dobila tablete i neznam kako da si pomognem..imate kakav savjet ko je prosao slicno?
2015 08 28
Ja imam već godinama problema sa štitnjačom. Nažalost ništa mi nije pomoglo dok nisam počela piti eutyrox. Prije toga sam stalno imala užasna gušenja, ubrzano lupanje srca i otežano disanje. Koliki je tsh?
2015 08 28
Ajme ja se osjecam koda cu umrit..tako neugodni simptomi..samo cekam kad cu se srusit..neznam jos cekam nalaze od krvi ..bila sam na ultrazvuku pa mi je [:tuzan] rekao da je puna nekih rupa i jako ostecena te da imam usporen rad
2015 08 28
Moja teta pila je kortikosteroide radi štitnjače, bilo je ok jer su to dodatni hormoni.. imaju hrpe nuspojava i oni nisu bajni.. najpametnije odi oko doktora odmah, na vrijeme.. ne odustaj, neka te šalju na sve moguće.. zatraži to, savjetuj se..
2015 08 28
Hvala vam drage moje..moram cekat nalaze krvi al opet svaki savjet dobro dode...tena91 bas cu pogledat..hvala puno [:poljubac]
2015 08 28
Iva zaboravila sam reći da sam ja uz štitnjaču imala problema i s drugim hormonima tako da ni to nije loše provjeriti.
2015 08 28