Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć! Ne mogu ući u account!

Poslala sam e-mail na [email protected], al izgleda da sam nedoživljena pa zato preko tuđeg accounta pišem ovdje. Naime, facebook mi je nepovratno deaktivirao profil preko kojeg sam se ulogiravala na Moje krpice i više ne mogu ući u stranicu. Postoji li neki drugi način da ponovo uđem u svoj profil na Krpicama?
2015 08 28
pa odes na prijavu i kiknes tam da si zaboravila lozinku
2015 08 28
bice si bila zlocesta [:hihot]
2015 08 28
a koj ti je pravi profil?
2015 08 29
Ovaj! [:kesi] Uspjela, puno hvala!
2015 08 29
kako? ak se smije znat [:hihot]
2015 08 29
Ovako kak ste mi napisali. [:kesi] Upisala sam email adresu preko koje sam se ulogiravala na taj blokirani facebook account (nisam bila zlocesta, samo nisam koristila svoje pravo ime, vec ime salona sto se ne slaze s njihovom politikom) i poslali mi podatke za zaboravljenu lozinku. [:smije]
2015 08 29
hahah ni ja nemam pravo al me niko ne dira
2015 08 29
Zasad. [:kesi]
2015 08 29
ni nebu. jr e toko blesavo da im nebu palo na pamet [:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 29
Ja sam se fino držala cca 2 godine i onda me skuzili. Il sam se nekom zamjerila pa me prijavio. Al vec smo zakljucili da nisam bila zlocesta, tako da sigurno nisam. [:hihot]
2015 08 29
pozdrav, pišem za mamu jer ona ni sama ne zna kome da se obrati. Išla je na krpice preko face, što znači da nije od početka znala svoju lozinku i korisničko ime sad se ne može prijaviti preko face-a i tražila je korisničko ime i lozinku od krpica, dobila je odgovor u mailu - gdje joj je napisano koje joj je korisničko ime i lozinka ali kad upiše govori da je pogrešno. znači piše joj u mailu korisničko ime miriamvita i lozinka koja je ali kad se upiše ne funkcionira. a mora se ulogirati da odgovori kupcima...što sad?
2015 09 27