Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Pomoć za haljinu

Pozdrav svima...Kažu da je više glava pametnije,nego jedna sama...Da li vam je za vjenčanje,sestrične od muža previše svečana ova kombinacija,haljina?Nakit je svečaniji,naušnice i narukvica,zahvaljujem svima,lp. [slika:aff8f914-6139-4b89-92c7-ef1e8aa6eb69] [slika:913021b0-f74f-4bc3-b85e-2c71b23cb2b1]
2015 08 28
Pa to i je svečana prilika, ja se ne bi mislila ako meni paše
2015 08 28
Nemoj se ljutit al malo glupo pitanje pa di mozes presvecano bit odjevena u svecanosti.. Naravno da nije- trebalo bi paziti samo ne zasjeniti mladu tipa da neko obucce dugu bijelu haljinu poput vjencanice-sve drugo je ok Btw-jako ljepo [:poljubac]
2015 08 28
Puno vam se zahvaljujem,ali doslo je do nedoumice,jer sam i dobila kompliment da cu biti ljepsa od mlade,sto se haljine tice....To mi nije namjera ni malo...A,rijetko idem po svadbama,tu i tamo krstitkama i sprovodima,jer imam djete sa teskocama.Pa sam si mislila da se vise neznam ni obuci,jer mlade cure oblace haljine za van...Pa je meni ova jednostavna ispala presvecano.Sto je najbitnije bas mi je udobna...
2015 08 29
Ma obuci, sta te briga...ako se razvedu sutradan zbog tvoje haljine, makar znas da si ih spasila od lošeg braka [:smije]
2015 08 29
Sophiela [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 08 29
haljina nije po mom ukusu, ali o tome se ne raspravlja. Ako se tebi svida, pogotovo sto si rekla da ti je udobna onda nema razloga da ju ne nosis. Dakako vazno je u obzir uzeti kakvo je vjencanje, ako je neka skromnija varijanta ili ako mlada obuce nesto jednostavno, mozda se neces najbolje osjecati u svecanoj haljini do zemlje, a ostali obuku nesto ''obicnije''. Jedino to, ali sama ces procjeniti [:kesi] i pogotovo nemoj slusati zlonamjerne komentare, mozda je taj netko malo zavidan na tvoju haljinu pa te zeli obeshrabrit da ces zasjenit mladu [:smije] [:smije]
2015 08 29
Pun pogodak.lijepa ces biti.sredi se tak i lijepo zabavi
2015 08 29
Sala je prekrasna biti ce oko 300 ljudi nadam se izgubiti u masi hi hi hi hi,hvala vam svima od srca [:poljubac]
2015 08 29
andrea ako je tako onda ce sigurno biti jos hrpa curki koje ce se maksimalno srediti [:smijesi] nema sanse da itko zasjeni mladenku tako da samo naprijed s haljinom [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] provedi se [:poljubac]
2015 08 29
Hvala Nena,nadam se,bitno da se ja dobro osjecam i lijepo provedem jel tak,sa 31 god i dvoje djece,jedino mi je to izlazak,pa kad je bal nek je bal!!! [:hihot] [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 08 29
Zenstvena, hvala ti.Pa kvragu moja mora proć hoću neću,ove druge duge su još bogatije nego moja...Hvala ti [:smijesi]
2015 08 30