Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

kvalitetne gležnjaće?

hej, trebam savjete gdje kupit kvalitetne kožne gležnjaće do 500 kn i da traju barem 2 sezone (i koje se neće raspast ako ih nosim po kiši). Svidaju mi se iz manga, stradivariusa i reserved-a, ali nisam tamo nikad kupovala obuću. zanimaju me vaša iskustva
2015 08 29
Joj, baš gledam te gležnjače jučer po trgovinama, pa tog nema ispod 600-700 kn. Ovo je prva godina da si sama kupujem i zgrožena sam [:sokiran] Mamaaa [:place]
2015 08 29
da, mango i reserved jesu skuplji, ali stradivarius ima neke za 400. ako su kvalitetne dala bi i malo vise. jos razmisljam od deichmanu, imaju do 500 kn kozne
2015 08 29
ja sam kupila kožne gležnjače u CCC i platila oko 550kn i nakon jedne sezone i dalje su ko nove.. [:smijesi]
2015 08 29
Ja prodajem kožne nove za 350kn... [:smije]
2015 08 29
Saraaah di si bila prije godinu dana [:smije] [:smije]
2015 08 29
Delillah - najviše u Zagrebu... [:hihot] [:hihot]
2015 08 29
Ja sam proslu zimu kupila u ccc-u gleznjace i nakon mjesec dana izgledale su kao da sam ih 100godina nosila uzas...tako da njih bas i ne preporucujem...
2015 08 29
Meni je problem pronaći dobru i krasnu obuću za kišnu Rijeku. Što god da sam nosila, i koliko god novaca da sam dala mi je u Rijeci promoćilo, tako da sam pred jesen uvijek u mukama. I kada smo već u kiši, pokušavam pronaći zgodnu kabanicu, a nigdje ni traga ni glasa :(
2015 08 29
Ja mislim da barem sad to nije problem....buce, gumenjače su in....na cvjetiće....tigraste itd.....jednobojne....skupe, jeftine.....i možeš slobodno skakutati po lokvicama. [:smije] Dobra i krasna obuća je kožna.....a koža i kiša se baš ne ljube zar ne ?? [:sokiran] Ja sam kupila super ugodne i kvalitetne cipelice u Ari...unutra koža, izvana umjetna koža....jako lijepe...i mogu po kiši. Možda imaju i gležnjače na tu foru...provjeri.. [:smijesi]
2015 08 31