Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Može kakav savjet za tetoviranje? :)

Bok curke! Nisam bila sigurna kojoj temi (od ponuđenih) bi pripadale tetovaže, ali zanima me vaše mišljenje. Imam 18 godina i htjela bih napraviti malu tetovažicu na leđima ili ruci. Molim vas ako netko ima iskustva s tim da mi kaže je li boljelo, koliko je koštalo, žali li, ma bilo šta! Hvala [:smijesi]
2015 08 30
Napravila natpis na leđima ispod vrata prije godinu ipo i sljedeci misec idem po drugu . kostalo me 500 kn i bolilo je , ali nista nepodnosljivo definitivno . Naravno da ne zalim jer sam dobro razmislila prije [:zaljubljen]
2015 08 30
Imam dvije male tetovaže, jednu na leđima, jednu na ramenu (s prednje strane). Nije me boljelo i svaka je koštala 200 kuna, u studiju u kojem sam ih radila (Tattoo Studio Slavonski Brod) to je početna cijena. Izrada svake je trajala oko 45 minuta-sat vremena. Jako, jako dobro sam razmislila želim li ih stvarno jer je to ipak nešto što ostaje cijeli život na tebi, tako da uopće ne žalim. Želja mi je imati puno više tetovaža jer me to stvarno privlači, no malo je nezgodno što se tiče zaposlenja pa se suzdržavam. Također mi je želja raditi u nekom kreativnom okruženju gdje tetovaže ne bi bile nepoželjne, no to je malo off topic [:hihot] Ako se odlučiš tetovirati, sretno! :)
2015 08 30
Imam tetovažu odmah ispod vrata, duljine 10ak cm. tetoviranje nje nije boljelo, čak je pasalo [:hihot] koštala je 600kn. na lijevoj podlaktici s unutarnje strane imam 3 male. također nije boljelo, osjećaj je više bio iritantan. ne žalim, svaka mi nešto znači i svojevrsni je podsjetnik na meni bitne stvari. ako ću ih ikad požaliti, uvijek se mogu preraditi [:hihot] ali svakako ti preporučam da dobro razmisliš prije svoje prve tetovaže [:smijesi]
2015 08 30
Ja san za svoju tetovazu oduvik znala i sta cu tetovirat i na kojem mjestu cu tetovirat,ako se mislis sto ces i gde tetovirat onda jos nije vrijeme za tetovazu,boli ali nista neizdrzivo ja sam je platila oko 700 kn i ne sjecam se bilo je to davno,al u 10 mj idem po novu pa javim [:smije]
2015 08 30
imam tetovaže posvuda [:smije] o tome koliko je sve skupa koštalo neću nit govorit [:smije] malo bogatsvo je potrošeno [:jezik] sve su bolile, neke manje neke više. tko kaže da uopće ne boli laže [:jezik] cijena ovisi o više faktora i najbolje ti je pitat artista . postoji početna cijena, ispod koje ti neće raditi. obično je 250-350kn. cijenu većinom određuju po satima rada. govorim "obično" , jer nemaju svi iste cijene i svaki studio funkcionira na neku svoj shemu. ja ni jednu nisam požalila, dijelom zato što ne žalim [:smije] najbitnije ti je otić kod dobrog tattoo artista i kesnit koliko treba. nemoj štedit na nečemu šta je za cijeli život [:smijesi]
2015 08 30
Curke puno vam hvalaa, još ću se raspitat malo i razmislit si, nadam se da ce sve proc uredu [:kesi] Hvala još jednom svima [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 08 30
Imam 17 i prije mjesec dana sam se prvi put tetovirala. Ispod vrata citat koji mi jako puno znaci (ide u tri reda). Nije bolilo. Malo je peckalo, posebice na kraljesku, ali to nije nista sto se ne moze izdrzati. Platila sam ju 450kn i ne zalim jer kao sto sam vec rekla, to sto pise ima posebno znacenje u mom zivotu [:sramezljiv] a i sumnjam da ce mi ikada dosaditi posto ju prakticki ni ne vidim iza [:hihot]
2015 08 30
hahahah Enaira [:hihot]
2015 08 30
Za sad 5 tattooa skupljenih u zadnjih 11godina. Zadnja koja se spušta od rebra preko struka je boljela katastrofa... [:vrti] Imam osjećaj da mi prag tolerancije na bol tetoviranja s godinama pada [:hihot] [:smije] Koštale su papreno, i za sad nisam požalila [:jezik]
2015 08 30
Sa 18 godina tetovirala sam cvijet na ramenu,sa završetkom faxa trnje oko ruke i sidro ispod pupka. Moram napomenuti da se u trudnoći rasteglo,ali je opet došlo na svoje mjesto [:hihot] . Nakon udaje muž i ja smo tetovirali srce na prsima. Ne žalim ni za jednom osim što mi ponekad smetas kad na poslu moram skrivati i nositi duge rukave,a vani vrijeme kao danas [:znoji]
2015 08 30
baš sam neki dan tetovirala stopalo, a od prije par godina imam tetovažu na trbuhu.nije boljela ni jedna, meni je to super osjećaj [:smije] ako neko iz osijeka i okolice slučajno treba preporuku za odličnog i povoljnog tatoo majstora neka se javi u inbox [:smijesi]
2015 08 30
ako je mala ne boli hahaha XD
2015 08 31