Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Amsterdam preporuke

Što vidjeti? Gdje jesti? Cijene? Smještaj? Dojmovi :)
2015 08 30
Jooj ja i decko idemo,on vec bio par puta, Odusevljen [:smijesi] Ja jedva cekm,smijestj jos nosmo naslo jer mam je datum udaran,nadam se da cemo uskoro
2015 08 30
@laume987 otvorila sam hotel. dobar im je moto. i sasvim slučajno sam pogledala: na datume koje ja idem je full :/// amsterdam card vrijedi za jedan dan ili?
2015 08 30
hm, iskreno ne znam koje je ogranicenje (i postoji li uopce) amsterdam carda, ja sam koristila 3-4 dana koja sam tamo bila tako da jedan dan sigurno nije:) mislim da ukljucuje ukupno 5-6 atrakcija... nama su rekli da se moze kiupiti na svakom kiosku, STO NIJE ISTINA jer tamo pokusavaju uvaliti razne ne pretjerano isplative kartice.. ovu smo kupili nakon dosta hodanja glavnom ulicom u necemu sto je izgledalo kao manja turisticka agencija/info centar...
2015 08 30
@laume987 jesu li skupi taksiji?
2015 08 30
e to ne znam, bili smo u centru tako da smo u siri obilazak grada isli samo u okviru hop on hop ture busom, biciklima koji se povoljno mogu iznajmiti i javnim prijevozom. voznja kanalima mi je takodjer bila u sklopu tih kupona(kartice)
2015 08 30
Mi smo bili u hostelu cini mi se Vondelpark, sorry ak se ne pise tako, isto je u centru i ok je.. U klubove vecinom nismo mogli tada, imaju redom zastitare vani i ne pustaju.. I cuvajte se biciklista, manicni su :DDDDD Ostalo je gore navedeno :)))
2015 08 30
Ipak mozak radi hahahhaha RHO hotel,stvarno ti je sve pri ruci,doslovno je na trgu koji je sam centar amsterdama
2015 08 30
koliko ste platili smještaj cca. po danu... da znam za koliko mogu proći... i hvala cure
2015 08 30
podrzavam savjet da se cuvate biciklista [:hihot] sretno sa svime;)
2015 08 30
U amsterdamu je najmanja vjerojatnost da te zgazi auto prije biciklist il policija na konjima
2015 08 30
Idi na booking.com i rezerviraj sve zivo i nezivo ionako je besplatno otkazivanje hahha
2015 08 30
Cijene za 3 dana 3000 kn [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 08 30
a ja ga uhvatila na akciji nocenje +dorucak oko 250 kn [:smijesi]
2015 08 31