Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Čarobne pilule

Pozz cure, tek nedavno sam čula za tablete koje blokiraju apetit i navodno su veoma djelotvorna pomoć pri skidanju kilograma, zovu se Adipex. Mogu se kupiti isključivo na recept, i to u USA, u nekim europskim zemljama nisam sigurna, ali u Hrvatskoj ne. Zna li netko više informacija?
2015 09 01
Nažalost, ništa nije čarobno - smanjiti prehranu, podijeliti ju na više manjih obroka (doručak obavezan), više se kretati (brzi hod - najbolja vježba) i to je cijela čarolija.. [:hihot] Sretno!
2015 09 01
ma naravno da postoje takve pilule od kojih se dobiju mjere 90-60-90. [:smije] i par redova srcanih i mozdanih udara uz njih. al nema veze, bitno da su mjere tu. reko bi moj stari - taman se steses da se lijes da zatvorit. ukucaj adipex side effects. srcani garantiran, za njim mozdani. [:smijesi]
2015 09 01
ako idu na recept onda moraš imati minimalno 30 kg viška
2015 09 01
Bože, cure drage, šta ste vi sebi kadre riskirati za mršavost.. :/ Pogledaj malo nuspojave na netu, pa vidi jel vrijedno toga. Bolovi u prsima, vrtoglavica, mučnine i sl. Naravno da nećeš onda imati apetit [:vrti]
2015 09 01
Cure,sve ja to znam,inace se relativno zdravo hranim,te treniram i jedna sam od zagovornica da nema brzog puta,niti vjerujem u pilule. Isto tako sam i upućena u negativne strane lijeka, ali me fascinirala djelotvornost, prema tim pričama, mojih nekoliko poznanica, pa me zanima ima li još tko osobnu priču ili poznaje nekoga tko je koristio ovo.
2015 09 01
pozdravi poznanice, odlican im lijek. za induciranje srcanog ili mozdanog udara. djelotvoran, nema sta.
2015 09 01
One kažu, točnije njih 2, da nista osim povremene nesanice nisu osjetile, citala sam i forume, navode se grozne nuspojave, ali isto tako i price ljudi koji kazu da ako ne pretjerujes odnosno uzimas kontrolirano sve bude ok, tako da zbilja ne znam, doduse poznato je da Amerikanci pretjeruju u svemu pa vjerovatno i ovako nesto jedu ko Tic Tac.
2015 09 01
Koliko to tvoje frendice imaju kila viška da su dobile takve tablete?
2015 09 01
osobno nisam pobornik tih tableta, al cure nemojte odmah negativno..mislite da cure koje imaju par kg viska idu to uzimat da srede liniju? nije bas tako..rijec je o ozbiljnim problemima, ljudi koji su duboko u pretilosti vec imaju rizik za srcani i mozdani..kod njih je zeludac toliko rasiren da neosjete sitost ni nakon prilicno obilnih obroka..upravo u tu svrhu se koristi blokator apetita, dakle te osobe normalno jedu, dakako moraju korigirat prehranu, ali tablete daju osjecaj sitosti pa im je lakse zapoceti s reduciranom prehranom.
2015 09 01
premda ce uvijek biti zloupotrebe
2015 09 01
sastav i nuspojave tableta su takvi kakvi jesu. kad zelis konkretne odgovore, pitaj doktore, ne pitaj gutace pilula ni prodavace istih. osim sto je dozivljaj subjektivan, jako se friziraju odgovori takvih. uzmi u obzir cinjenicu da ljudi lazu. nitko ne zuri priznati da se svjesno i ciljano truje i riskira doslovno zivot, ne zdravlje. zivu glavu na ramenima. zeludac je iznimno brzo prilagodljiv kolicini koja se u njega unosi. steze se u nekoliko dana od smanjenja porcija. sve ostalo su lovacke price samo takve. svi koji smo ikad natukli koju kilu i skinuli ju znamo sve fore i fazone koje prodaju oni koji se samo sire u svim smjerovima. svak na svoje. al nemojmo si lagat da se sirimo od zraka, da ne jedemo nista.
2015 09 01
Naravno da su djelotvorne kad su na bazi amfetamina, zato im se ne jede od njih, a vec imaju nuspojave tj, povremeno pate od nesanice.
2015 09 01
izazivaju ovisnost. ring a bell?
2015 09 01
popij 5 čaša vode prije jela i smršavit ćeš, bolje nego ikakve kemikalije [:pospan]
2015 09 01
1 2 3 4 5