Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prva pomoc i autoskola

danas idem polagat prvu pomoc, kako je vama bilo, meni se cini da je ova zenska koja nam je drzala predavanja preeeestroga u ak siget.... zna mozda jeli moras sve znat ili ako zapnes jel rusi...ide jos nestko danas u 16.30 u hak na utrini?
2015 09 01
ma ja sam se toga najvise bojala, a ispo je najlaksi test od svih :)) samo mirno ak se ne mozes sjetiti tocno lijepo svojim rijecima i sve super [:zaljubljen] i meni ti nije bila ta koja predaje, i mislim da nigdje nisu one nego hak salje svoje :)) i sretno [:poljubac]
2015 09 01
Ja sam bila prije mjesec dana na ispitu prve pomoci, nisam znala jedno pitanje ali ona mi je malo pomogla pa sam se prisjetila.. i prosla sam naravno [:hihot]
2015 09 01
jeste učile iz knjige ili po pitanjima?
2015 09 01
Meni treba knjigaaaaaa [:place]
2015 09 01
ja nisam ni ucila iskreno, prvi put sam odgodila jer sam se bohala da cu pasti a bila sam lijena uciti. i drugi put kad sam dobila datum malo sam nest procitala i dobila 3 putanja, odgovorila vise svojim rijecima zapela na jednom pitanju , ova mi pomogla i prosla sam . ja sam iz pozege i nama je dosla neka zena iz osijeka koja nas je ispitivala to...
2015 09 01
ups malo sam fulala slova gore hahaha,,, i ugl prosla sam prvu pomoc i polozila voznju bez greske i evo danas tocno 1mj kako sam polozila
2015 09 01
Ja imam knjiguu :P
2015 09 01
Moj dozivljaj, ja sam medicinska sestra, i kao takva ne moram ici na predavanja prve pomoci, kao ni odgovoarati, moram se samo pojaviti na ispitu s potrebnom dokumentacijom. Doktorica koja je ispitivala bila je vrlo draga, dopustala je da se svee objasnjava svojim rijecima, cak je i poticala da objasnis na svoj nacin, a ne strebanjem. Pomagala je kada se zapne, i tu i tamo zazmirila na jedno oko kada smo saptalii jedni drugima. Od nas 22, proslo je 20
2015 09 01
Ja ne znam kako je to sad ali ja kad sam išla polagati dobila sam kartice sa 3 pitanja, posloženu su na stolu i ulazilo je po 2. Svaki odabre svoju karticu i dobije pitanja. Imaš par minuta da ih proučiš. Bila je neka ok doktorica jer lik koji je bio samnom više je pogađao nego znao [:hihot] Uglavnom bilo nas 28, 5 ih je palo ali rekli su da knjigu nisu ni vidjeli. U svakom slučaju sretno. [:zaljubljen]
2015 09 01
Ja imam knjigu iz prv pomoci [:kesi]
2015 09 01
Ja imam knjigu iz prv pomoci [:kesi]
2015 09 01
JOOOOJ imam i ja pitanje [:kesi] Mene zanima priznaju li Prvu pomoć ako sam ju već položila kao predmet na Medicinskom fakultetu? [:kesi]
2015 09 01
Pa imam i ja knjigu, ali smo uz nju dobili 100 pitanja, pa me zanima dali je netko učio po tim pitanjima ili samo iz knjige?
2015 09 01