Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Tattoo - studio Calista

Bok cure [:smijesi] U strašnoj sam dilemi oko odabira tattoo majstora. Na Ponudi Dana sam pronašla popust od cca. 50% u studiu Calista. Na forumu gotovo da ništa ne piše o njima, a mislim da su dosta 'mladi' u radu s tetoviranjem. Zanima me je li tko čuo za taj salon i molim vaše dojmove, iskustva, sve sve sve.. puno će mi pomoći! Hvala [:poljubac] [:poljubac] p.s. nisam znala kud bih strpala ovu temu.
2015 09 01
da si iz osijeka imala bih ti za preporučiti odličnog a povoljnog tatoo majstora [:smijesi]
2015 09 01
e da, i u pitanju je grad Zagreb ! [:kesi] [:kesi] @annabel, baš čim si spomenula Osijek si me sjetila da nisam napisala [:hihot]
2015 09 01
nisam bila kod njih, ali iskreno ja nebi tražila tak na ponudi dana za tattoo, radije bi išla (kak i jesam) kod nekog koga svi znaju i makar to bilo par stotina kuna više [:jezik]
2015 09 01
a sve se bojim da ću tak i ja.. hvala maheha! [:smijesi]
2015 09 01
Pregledala slike i jednostavnije stvari su mi ok, ovako i onako kopiraju na kožu i samo povlače, ali gdje ima sjenčanja to mi već nije. Ima i boljih. Imaš i u okolici Zg dobrih salona. Ovisi što želiš.
2015 09 01
Hvala na preporukama! Pogledala sam i meni svi izgledaju odlično! [:zaljubljen] No, ja ipak mislim da ću ići kod Zeleta, on mi je stvarno genijalan.
2015 09 01
on je odličan isto [:smijesi]
2015 09 01
zele, gandalf, a i irena iz octopusa ima novi tattoo studio u ilici, i koliko vidim po radovima jako su dobri [:smijesi]
2015 09 01
Ivan Eror ili Filip,studio Imaginarium,i Maja Krišković za akvarel tattoo-e ,preporuka [:smijesi] [:smijesi]
2015 09 01
cure, možete molim vas staviti i početne cijene preporučenih studija. spremam se na 3 manje, u gandalfu je to 900kn (300 po svakoj iako isti dan radim), pa čisto da ne moram sve obilazit s papirom i idejama. hvala! [:sramezljiv]
2015 09 01
@tena91, o kojoj se veličini radi? ili ako želiš reći, o kakvoj tetovaži? moja isto neće biti velika, a mislim da nije ni zahtjevna. zanima me koliko bi oni mogli procijeniti moju.
2015 09 02
ja imam malu zvijezdicu na zapešću - 300kn cmxcm, za tu cijenu sam mogla dobiti još jednu
2015 09 02
to ti je novootvoreno vodi ga tata od moje frendice :)
2015 10 02