Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

udžbenici za osnovnu školu

bok svima, imam nešto novih novcatih udžbenika i radnih bilježnica za osnovnu školu pa ako nekome treba neka mi se javi :) Ja sam put (vjeronauk, 5.razred, udžb+radna) Rastimo u zahvalnosti 2 ( udžb+radna) Way to go 3 (6.razred, udžb+radna) Zlatna vrata 4 (udžb+radna) S Kristom u život (8.r, udžb) Hrvatska čitanka 8 (Bežen, Jambrec) Za stolom ljubavi i pomirenja 3 (udžb) Tragom prošlosti 6 (radna) way to go 4 plus (udžb) Matematika 5 Antunović Piton, Kuliš, Matić, Zvelf (1.dio udžb sa zbirkom) nova, malo oštećenje na zadnjoj korici dakle, ssve ove knjige su nove nekorištene :)
2015 09 02
Prodajem PROFILOVE čitanke za 5. i 7. razred (one u bojama, plava, zelena, ljubičasta i narančasta) 25 kn Prodajem udžbenikNibus oblak 7 iz informatike, PROFIL 30 kn Sve novo i nekorišteno, izdanje 2014.g.
2015 09 02
Ispravak, Nimbus oblak 7 iz informatike , pobjeglo mi slovo [:smije]
2015 09 02
oprostite na upadu, ali ostalo mi nekoliko udžbenika za 3. gimnazijski program i udžbenik iz filozofije i engleskog za 4 gimnazije [:smijesi]
2015 09 02
tražim uđbenik iz njemačkog za 6 razred ima li koja?
2015 09 05