Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

moje dame, molim preporuku za sjajilo :)

-hitno trebam sjajilo, neka roskasta,breskvasta nijansa (nista kricavo) -u blizini imam samo dm i bipu [:place] [:place] zato vas i pitam jer do mulera ne stignem [:place] [:place] koje vam je kvalitetno i dobro? cijena? (moze eventualno ruz,ali bi sjajilo)
2015 09 02
Meni su odlična sva od Essence-a, zapravo većinom njih i koristim, cijena je oko 15-20kn i nedavno sam otkrila ovo od Catrice-a, mislim da je cijena 29kn, nemoj me držat za riječ, to je kao sjajilo koje njeguje usne, ja inače imam problema sa ispucalim usnama, ali otkad ovo koristim stvarno sam zadovoljna :) Nadam se da sam pomogla :) [slika:8165a137-1fb5-4d43-8b66-6fa13131fa4e]
2015 09 02
essencova nisam bas ljubitelj, nekako su mi ljepljiva [:tuzan] ovo nisam jos vidjela od catricea, budem skicnila..reci mi samo jel ti drze dugo? [:smijesi]
2015 09 02
Hmm, iskreno ne znam ti točno odgovorit jer nikad to ne pratim baš previše pošto sam nekako navikla sjajila nanosit par puta dnevno, ja ih tretiram poput labela i nikad ne kupujem neke kričave boje pa mi nije bitno kolko se drže jer se ne primjeti previše ako se i skine, no ne znam za nijedno koje je ful "dugotrajno" poput ruževa, ali kad ništa ne jedem i ne pijem, dobro se drži po mom mišljenju, sigurno najmanje dva sata što je valjda oke za sjajilo? Ali kažem, ne pratim baš :P No poslije jela i pića svakako moram popravit tj. nanjet ponovno... Mislim ako je tebi bitno zbog intenziteta boje i dugotrajnosti onda bi ti svakako preporučila neki sjajni ruž, iskreno nezz koji jer koristim samo matt ruževe, ali ako ti je do toga da kao imaš neki naglasak na usnama onda uzmi sjajilo :)
2015 09 02
Novo sjajilo od Loreala mi super.. i daa Od sutra 30% popusta na cijelu dekorativnu kozmetiku u dm-u ! [:smijesi]
2015 09 03
jeees :) ima da izaberem nestaa hvala natali [:smijesi] [:smijesi]
2015 09 03
eo kupila od catricea ovu svjetliju nijansu i zadovoljna sam, premda sam se nadala da ce se sjajiti malo vise hehe upecala sam i od bonjourisa jedno breskvasto [:zaljubljen] snizenje super hehe [:zaljubljen]
2015 09 03
Max factor colour elixir gloss su meni omiljeni,imaju dosta nijansi a sto mi je najbitnije ne ljepe usta,a i nisu skupi [:kesi]
2015 11 11