Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što Vi mislite o ovoj situaciji?

Dogovorila sam zamjenu s korisnicom Martininkutak1. Htjela je od mene krzneni Stradivarius prsluk koji je NOV NOVCAT bio i nigdje ijedan nedostatak, međutim, meni se svidio zimski prsluk, traperice i jedan pulover. Pitala sam ju da li može za to troje, pristala + poslala bijelu košulju uz pulover. Poslala sam joj paket u četvrtak, i kada sam joj poslala poruku da li je i ona svoje poslala, naravno, nije odgovarala 2 dana a aktivno se prijavljivala. Javila se i rekla da će ujutro poslati, no paket mi je tek jučer stigao. Kada sam ga otvorila, naravno sve sam pogledala, odma sam osjetila neugodan miris i prijateljica mi šaljivo dobaci " to je neka drljava cura". No, zanemarila sam to dok nisam vidjela da na prsluku ima PILJEVINE. Ofucan, sav od piljevine i sve vire šavovi. Ok, i to sam zanemarila. Kada sam oprala stvari, pregledala sam hlače i naišla na 4 mjesta gdje su pokidana. Slike ću stavit u sljedećem postu. Kada sam joj napisala poruku da su stvari ofucane i da sam nezadovoljna, odgovorila mi je ovo " Pulover su novi i mirisu na naftalin to je znak da je novo . Prsluka imam takih 5-6, sve je novo, samo ovisi koji su uzeti, benetton roba je nova tako da za to ne možete ništa reći i đemperi mi idu na prodaji i svi su zadovoljni osim vas, evo;) . Ja sam napisala " Meni to ne miriše na novo niti je očuvano. Nema veze, lp. Da bi dobila odgovor " Onda ste previše izbirljivi, sama ta vesta vrijedi više nego vaš prsluk al nema vete :) lp. Napišem joj na to da samo ostavi povratnu na što ona meni " kao i ti meni što si? okej. Tu sam već prikipila i napisala " budite sretni što nisam negativnu ostavila, stoga sam neutralnu i nemojte bit bezobrazni jer ja s vama lijepo pričam."
2015 09 03
Ona je mene pitala za zamjenu i meni se na prvu nije sviđao profil i nisam se htjela mijenjati i bilo mi je sumnjivo jer sam ju pitala za onu Hello kitty vesticu koja je velicina na sta mi je ona rekla da ima velicinu i S i M i L pa sam skuzila koju god da kazem da ce mi poslati tu istu
2015 09 03
Marininkutak1 . prije 7 sata de vrati mi robu da ju operem pa cu ti ponobo poslat da dobijem pozitivnu :) prodajem novu benettonovu robu i naiđe jedna cura kojoj nije nesto po njenom i eto :) uzivajte. Ggolum , prije 7 sata Vec je oprano. Meni je krivo za pokidane hlače sto mi niste rekli da jesu, niti za pulover da je širok, u tom je problem, nema veze što je došla neuredna ili što god, opere se i dobro, nema veze, ali ne mogu sad hlače nosit kad su pokidane, barem da ste mi to rekli pa bi znala. Neću se svađat s vama, zamjena je uredno odrađena, samo naglasite drugi put ako roba ima neki nedostatak. martininkutak1 , prije 7 sata di su traperice pokidane? bile su samo kod korojaca na suzivanju da budu uske skroz? đemperi su sami po sebi taki nije to ono sto mi mislimo da je Ggolum , prije 7 sata Cim se osuse posaljem vam sve slike. [slika:8d4618ad-04b4-4490-8e42-ff5dc9583698] [slika:d88d6a6a-6941-4eb4-98ad-215ab758ca11] [slika:878db8a3-c508-44b8-9f9c-d11f2abbbb8e]
2015 09 03
hahaha,a da pogledas posti ispred svog? [:smije] [:smije] Cura nije kukavica ko ti [:jezik]
2015 09 03
Da,ja prodajem sve iz Second handa i ne mozes mi nista [:jezik]
2015 09 03
I sad mi pošalje poruku " Jel ti treba negativna i sa profila di prodajem starke i vecu odjecu? obrisi to i sve 5 ovako neces ni ti ni ja vise prodavat" .......... ne znam sto da kazem
2015 09 03
haha cura se predstavila, a i ne poziva na javno prozivanje drugih korisnica [:ljut]
2015 09 03
profilzaforum, ostavi negativnu i link na temu... ako ti vrati, javi adminu da ti briše
2015 09 03
Mislim da je dotična zaslužila negativnu. [:frustriran] i da si ti si ti preblaga . [:sramezljiv] Ali nemoj se dati za....
2015 09 03
Da,slazem se s curama,negativna i link na ovu temu da se vidi
2015 09 03
Da,ali ona trazi savjet i pomoc,a ti bi prozivala druge cure jbg vidis valjda razliku [:zaljubljen]
2015 09 03
Pa ja sam s njom lijepo htjela pričat i zaista sam prvo ostavila neutralnu jer je zamjena odrađena dok nisam vidjela hlače u kakvom su stanju i još mi prijeti. Da se samo izvinila, nema problema, al ovako se ponašat. Zato sam obrisala neutralnu i ostavila negativnu.
2015 09 03
Ajme izjave...dzemperi su sami po sebi taki nije to ono sto mi mislimo sa je! [:smije] [:place] [:place] [:smije] I ovo nije suzavao nikakav krojac...jer kad krojac suzi hlace..otkida visak! [:smije] [:smije]
2015 09 03
ja osobno ne znam o kojim curama ti pričaš, ali ova cijela stranica je praktički second hand, ja nikad nisam dobila artikl za koji sam po nečemu mogla zaključiti da je iz SH..
2015 09 03
Ma ona očekuje da joj se u temu linkjau profili od cura koje kupuju robu u onom "tekstajlhausu",da zna od koga ne kupovati krpice . [:pospan]
2015 09 03
1 2 3 4 5 ... 11 Sljedeći