Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Potvrda o prebivalištu

Evo ovako, da puno ne duljim: ako osoba izgubi svoju potvrdu o prebivalištu (a živi u nekom gradu već dosta godina), ode u policijsku, zatraži novu, kako ide taj proces? Hoće li na novoj potvrdi pisati da je ta osoba već i prije živjela u tom gradu i da je prvi puta prijavljena, bubam napamet, 1990.godine, te da je sad izdala ponovno novu potvrdu? Pliz cure/žene koje ste izdavale ponovno potvrde jer nemam ama baš nikakva iskustva s tim da me malo uputite, hvala vam [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 09 04
Ja sam potvrdu o prebivalištu tražila jedino za upis na faks i to radi x-ice(dobivala veći iznos na njoj) Piše ti naravno koliko dugo "prebivaš u tom gradu",neće ti manje pisati jer si izgubila staru,već jedino ako si mjenjala prebivalište.
2015 09 04
Pa to ti je obična potvrda koju možeš svaki dan ponovno vaditi ako želiš. Piše ti sva prebivališta koja si imala datumski od-do, recimo ako si mjenjala prebivalište u 5 puta imaš svih pet, a ako nisi imaš samo jednu adresu
2015 09 04
Odlično onda! Cure hvala vam puno na odgovorima [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 09 04
Ja sam ju vadila nedavno tj. mjenjala prebivaliste. Tocno pise datumski sva prebivalista i boravista.
2015 09 04