Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Muller u Dubrovniku :)

Drage cure, napokon se otvorio Muller i kod nas! Ovih dana su ogromne gužve, tako da nismo uspjeli ni pogledati sve kako treba. Pa me zanima, cure koje redovno kupujete u Mulleru; jesu li cijene povoljnije nego u DM-u, koje bi proizvode kod njih posebno izdvojile, koliko često imaju akcije na kozmetičkom odjelu (posebno skupljih brendova), imaju li neku loyalty karticu? Osjećala sam se ko malo dijete u lunaparku danas na kozmetičkom odjelu, ali mi se čini da baš taj ooogromni izbor zapravo dovede do tog da kupiš totalno pogrešne stvari :D :)
2015 09 05
Meni je uglavnom dm povoljniji,no za muller se većina stvari radi u njemačkoj,dok za dm je poljska i sl. Nemaju kartice,parfemi su im ok,imaju marke (dekorativa9 kojih nema u dm.Uvijek ima neka akcija,parfemi i sl... Uglavnom kad se otvorio u Karlovcu sve je bilo super i jako velik izbor svega imao,sad nema ni pola toga kao na početku.No nađe se uvijek nešto.Npr.Nutella je njemačka dok je u trgovinama poljska i sl...
2015 09 05
muller: nutella, milka cokolade, essence i catrice noviteti i limitirane kolekcije dolaze u skladu sa njemackima dok dm uvijek kaska u tome, deterdzenti i kreme proizvedene u njemackoj, akcije su im rijetke jedino prati onaj njihov katalog na tjednoj bazi, odjel papirnice je super da ti nesto od toga treba...za neke druge stvari je dm bolji jer imaju cesce popuste nego muller
2015 09 06