Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Trudnice-buduće mame-budite mudre :)

Drage buduće mame, sve one koje ćete to po prvi put postati... moj topli savjet je da ne kupujete sve što vam je slatko i divno i mislite da će biti slatko na bebici. U prvih mjesec dana su vam potrebni samo bodići i medići (kombinezoni, kako ih već zovete :D) Koliko god sjajno izgledale te mini mini haljine, nisu ni praktične ni najčešće vrijedne novaca koje za njih po trgovinama traže :) Također, kupujte robu preko krpica, jer sve to ostaje najčešće nova robica sjajna za vaše najmanje :) Osobno imam cijelu opremu za "zimsku curicu" koju sam voljna dati jako jako povoljno, samo ako kome treba :) Ne zatrpavajte malene ormare, imat ćete ih kada modirati :D Ja sam se opametila tek na kraju ljeta- kada malena nije uspjela iznositi ni polovicu kupljenih haljinica :D Zato sada tražimo traperice na trapez na krpicama (vel. 1-2 godine) Radije novce utrošite u igre ;)
2015 09 17
Slažem se, i ja isto napravila...ako Bog da, drugi put ću pametnije. Driugo dijete će samo u pamučne krpice
2015 09 17
ja sam se bila zaletila u kupnji doslovno svega i svacega "slatkog" [:hihot] termin mi je 11.11.. i onda su me upozorile isto na to, da mi pola toga netreba i da ce pola toga prerast odmah.,.. pa se suzdrzavam od trosenja.. i kupim tu ili zamjenim [:smijesi]
2015 09 17
Ali doslovno vam je potrebno par komada odjeće za prvih 6 mjeseci...Naravno da se valja počastiti jednom finom haljinicom, ali sve više je previše :D Ja sam malenoj za ljeto imala 10ak sandalica- pogađajte- najčešće je bila bosa :D
2015 09 17
Ako nekome treba kinderbet za bebu nek se javi :)) Moja sestra ga prodaje za 400 kn, koliko čujem jako su skupi. [:boji]
2015 09 17
Sve je za bebe preskupo u trgovinama! Ja sam kolica isto tako nova kupila, da bi se ispostavilo da frajerica neće kolica...pa ih sad praktički nova prodajem a nitko se ne javlja :O Valjda je to tako pogotovo sa prvim, želiš sve svoje i sve novo :D
2015 09 17
Da, zato drugo svo otrcano, pa kažu da nije bitno koji si po redu...hahahha
2015 09 17
hahahah :D Al ako robica ostane očuvana, onda je super i drugom :D Ma ja sam se čudila ženskima koje su kupovale sve preko neta, sad im dižem kapu!! :D Baj d vej, ima li tko trapezice za curu? :D Veličina za 12 mjeseci pa na više :)
2015 09 17
hahaha... ja sam nakon dva dečka napokon dočekala curku i nemilice nakupovala haljinica i ostalih ženskih tričarija... i ni sekunde ne žalim [:jezik]
2015 09 17
I ja sam 9 miseci kupovala roze kompletice,cizmice,kapice,haljinice,i rodila decka hahahahha Tako da sam za drugo spremna sta god bilo [:hihot]
2015 09 18
ElicaEl, hvala ti na savjetima. Ja se evo pripremam za prvu bebicu (još je unisex, ali za dva tjedna bih trebala saznati spol [:hihot] ), ali svi mi isto to kažu, da većinu stvari nisu iznosili, jer ih beba ili već u startu preraste ili oni koji kupuju gledaju samo jel im slatko,a ne za koju je sezonu i kako uskladiti sa drugom robicom i sl.
2015 09 18
Jedna je djevojka tako pripremila i roza kolica pa ih je iznenadio dječak :D E, nakon dva dječaka to su onda za mamu zapravo sve te haljinice i roza robica :D Gle, i mene su savjetovali pa ih nisam slušala- pa sada imam pune ormare praktički nove robice :D
2015 09 18
ako kome treba robice za curicu i ja ću dati povoljno roba za 1ipo - 2 godine. zainteresiranima uslikam i šaljem slike
2015 09 18