Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Vozač/ice Pegouta 206 206 1.1

Namjeravam kupiti ovaj auto, to bi mi bio prvi auto uopće, benzinac je, godište 2001, malo kilometara ima 139000. Pa me zanimaju iskustva s ovim autom i što mogu očekivati ako ga kupim? Koliko troši, koji su mu najčešći kvarovi i slično.. Zahvaljuje unaprijed! [:sramezljiv]
2015 09 21
muz automehanicar..i uvozimo aute izvana pa prodajemo, ali peugota jednog imali.. i nikad vise, on kaze.. dijelovi su jako skupi (turbina -300 eura) i tesko ih je naci, benzinac kao benzinac vise trosi i ovo je slab motor.. a kilometre ti svatko moze smanjit, tako da ti je najbolje doci na nekim da spoji na komp pa vidi.. (koliko se ja kuzim).. ja sam htjela 206 cc kabria i odustala.. moj muz je mijenjao na 306 neki eger, sitnica i to cca 2-3 sata jer je tesko doci do dijelova unutra.. za te novce novce bolje uzmi neku corsu, vw golfa,bubu, astru..
2015 09 21
imam peugeot 207 1.4 hdi ,super auto,malo troši,nikad problema
2015 09 21
Takoder iman 206.doduse 2005 godiste... Trosi 4.5 l....ide ko sat..ne mjenjam ga za nis... [:kesi]
2015 09 21
Al moj je dizelas...
2015 09 21
Mi imamo peugeota 206 iz 2000 god. i savršen je, obožavam ga, ne troši puno a benzinac je., i dijelovi mu nisu nimalo skupi, s obzirom na druge aute, čak su i povoljni. Imamo i peugeota 307 iz 2007.god, također super! On je dizelaš, pa još manje troši. Ni ja svoje ne bih mijenjalaa, super su! [:smijesi]
2015 09 21
meni muž radi u Peugeotu i vozili do sad sve njihove aute i ja sam oduševljena tom markom [:smijesi] osobno sam imala Peugeot 206 i nikad problema s njim, 2005. godište je bio, mijenjala ga nedavno za 207 jer je bio s troje vrata, a kako imamo dijete tražila sam ipak neki da ima 5 vrata. Muž stalno ima neki drugi njihov i stvarno su udobni, malo troše, o dizajnu da ne pričam, ja lajkam skroz [:kesi]
2015 09 21
To ti'j slabo [:smije] radije uzmi Punta dvicu [:jezik] ako se odlucis za 206icu dobro ga pregledaj prvo, povedi kakvog mehanicara sa sobom il ga pelji mehanicaru da ga digne na dizalicu, vidi ako sta lupka iza, imaju problema sa zadnjim mostom i auspuhom. Također vole zgnjilit. Al sve ovisi odkud uzimas auto. Onda, radije razmisli o 1.4 motoru. 1.1 je definitivno preslab..di na 1.4 opet treba gledat da nije masan ispod glave (prvi znakovi za mjenjat brtvu glave). Dalje, ovisi s kojim novcima raspolazes, ako imas novce za dobrog Saxa a taman navuces za 206icu radije uzmi klasu ispod a ne najjeftiniju 206icu na koju naletis. [:jezik]
2015 09 21
imala sam 206 ali benzinca 1.4 XS i bila sam zadovoljna potrosnjom,i autom opcenito, ali 1.1 ne preporucujem jer motor je preslab znaci i vise trosi,pa bolje je uzeti 1.4 a zanimljivo je kako vecina auta cak i starija godista recimo 1999 imaju od cca 130000-180000km :D da da mozes si mislit, nemoj obracat paznju na km,jer vecinom svi spustaju,bolje uzet mehanicara sobom,i osobno ga provozat da vidis kako drzi cestu da ne vuče i neki kraj.
2015 12 02