Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

epiduralna u Rijeci

Mogu li je traziti,moj gin mi je cak preporuca ,prvo dijete rodila uz svoje 14 satne trudove i jos plus 2h drip ne zelim opet prolaziti taj pakao,gubila se pala od slabosti ne zelim strasiti nikog al je grozno i jos sama ,dal je daju sa voljom i je se sta promjenilo u ovih 8 godina mogla bi za koji dan i umrijet cu od straha imaju li vikendom dezurnog anesteziologa?Cure moje koje ste je primile kako je?
2015 10 03
Ma ni ne osjetiš je kad te kidaju trudovi [:kesi] Išla sam par mjeseci prije na dogovor kad se otrpilike zna kada bi bio očekivani porod. Moraš biti otvorena min.3cm, tek onda zovu.
2015 10 03
epiduralniu možeš dobiti kad god hočeš i anesteziolog je stalno u rodilištu(dežurstvo)Jedini problem je kad počnu trudovi i dođeš u bolnicu,možda je kasno da ju dobiješ.Kad ideš na pregled(a onda i kažeš da bi epiduralnu,moraš biti otvorena najviše cca 7 cm,jer njoj treba vremena da počne djelovati... Ja sam ju tražila,stavili me na stol,i ništa od epiduralne jer sam već bila otvorena 9 cm a onda više ne daju epiduralnu.To ti je jedina zapreka,za ostalo dobivaš ju bez problema i kad god dođeš.... Uglavnom ,s druge strane,ako si kad dođeš puno otvorena i ne mogu dati epiduralnu,znaći da će bebać brzo vani(kao u mom slučaju,gotovo za sat vremena) puse mila...i sretno [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 03
Ja sam rodila prvog sina uz epiduralnu,super je!!moras ju traziti sama kada dodes na obradu prije poroda!!!mozes dobiti 2 doze i bol ne osijecas 5 sati( u ome slucaju je tako!!naravno oni daju epiduralnu tako da ti pestane djelovati onih zadnjih par trudova,tako da njih osijetis!!!ja sam iz pozege i znam daradnim danom je do 3 u bolnici a za vikend nezzzz!!!prvi porod mi je trajao 12 sati uz drip od pocetka!!! A drugi porod jedva sam stiglando bolnice,dosla sam i rodila za 5 mintako da ti nije pravilo da ce ti prvi porod biti kao drugi!!!!! Sretno!!! I bez straha,i ja sam bila sama na porodu!!!!( eto vidis po meni prvi porod koma,a drugi za pozljeti,svaki porod je drugaciji)
2015 10 03
I jis bih dodala da ispod 4 cm otvorenosti ne daju epiduralnu,tako da do tada moras trpjeti
2015 10 03
Da u rodiliste sam dosla 8 cm otvorena uhvatilo nocu,ujutro kod gina,pa hitna u Ri sa 4 dosla na 8 cm radili i epizotomiju i drip nitko me nista nije ni pitao a ja tuka sutila jer o nicemu pojma imala 19 i pol godinamolila se samo da prezivimo i ona i ja ovo hvala
2015 10 03
[:poljubac] vas drzte mi fige
2015 10 03
Naravno draga drzimo ti fige,stvarno je kako kaze harpo31, ni ne osijetis kad te kidaju trudovi,ali najvise od svega zelim ti porod kao moj u 5.40 pukao vodenjak,tada trudovi krenuli u bolnicu stigla u 7.20 a rodila u 7.25 svoga andela Nou!!!! Sretno
2015 10 04
Daj Boze mi tvoj porod [:smijesi]
2015 10 05