Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Studentski rucak :)

Sto spremate/ ste spremali na faksu kada niste bili pri parama a htjeli ste pojesti na brzinu nesto kuhano ? Podijelite recepte, iskustva ,dobro ce doci [:kesi]
2015 10 04
Menza, kuhano za 6 kn [:hihot]
2015 10 04
Naravno ali nekad ne stignes ili ti je menza daleko pa eto povremeno nesto triba i spremiti [:smijesi]
2015 10 04
Cini se brzo i jeftino [:kesi] Ja bi jos dodala tjesteninu zapacenu u pecnici s grahom i rizot s tikvicama ^^ Izgleda na nitko ne kuha na faksu [:hihot]
2015 10 04
u vrhnje za kuhanje dodati zdenka sir( osobno sam cijeli stavljala) i malo prepržene šunke, kuhati do željene gustoće i sa njokama ili tjesteninom [:hihot] nama je to bio baš onaj brzi i jeftini ručak pri kraju mjeseca kad više nitko nije imao prebijene lipe [:hihot]
2015 10 04
Ja sam živjela na nekim juhama s rezancima iz Kauflanda (ne mogu se sjetiti kako se zovu), pakiranje od 5 je bilo 12 kuna. Jedem malo, a u jednoj porciji je bila obilna količina rezanaca pa bih se bez problema najela od toga [:hihot] I stvarno su fine, ima ih s okusom govedine, piletine i povrća, a dobiju se i čili i neka njihova improvizirana vegeta. Kuhaju se tri minute i spremne su za posluživanje. To je, uglavnom, vrhunac mog kulinarskog umijeća. Pozdrav svim antitalentima u kuhinji [:poljubac]
2015 10 05
RunawayTrain to su nudlesi [:hihot] ja ih obozavam isto [:kesi]
2015 10 05
i nešto za svaki dtudentski džep- krumpir na kockice/ ploške/ kako tko voli, malo začina i gore špek/ hamburger. u rol, speći i voila. onda sa lignjama, onim cijelim, ne kolutićima- red krumpira, na to lignje i još krumpira, češnjaka, peršina i ulja, u rol i to je to. Jedan ne tako brzi, ali dosta jeftino- umijesite krumpirovo tijesto, razvaljate, razrežete na kockice, na svaku kockicu šnita sira i šunke, spojite vilicom, u jaja i mrvice i spohat. Mi smo se davile u tome, pogotovo za vrijeem pmsa [:kesi]
2015 10 05
E to je to, da [:hihot]
2015 10 05
[slika:e1a5672b-6e7c-4a65-bd29-d8cac9191309] ovako nešto.. pa naručivanje hrane u kombinaciji s cimericom (bude dosta jeftino a fiiino) pa cornfleks + narezani komadi voća u njemu (mmm) ..ili obližnja pekara u happy houru kad je sve u pola cijene [:hihot]
2015 10 05
Sjetila sam se još nečeg što jedem često - SATARAŠ SA JAJIMA. Kvalitetniji recept ima na netu, a ja ga pripremam slično kao prethodno jelo koje sam opisala: Zdinstam luk, na njega bacim paradajz narezan na kockice, pričekam da se paradajz ukuha, ubacim nasjeckanu papriku i dodam začine. Kad voda ispari ubacim jaja. I tu nekad isto dodam gaude unutra. [:hihot] Omjer količine jaja i povrća je po ukusu :) Ja obično koristim jednu manju glavicu luka, 2 velika paradajza i jednu papriku za 4-5 jaja :)
2015 10 05
Super [:zaljubljen]
2015 10 05
Meni jedna od dražih večera, još iz djetinjstva: ŠMARN. Ne znam kako to drugi zovu...ali uglavnom, radi se tijesto kao za palačinke, ali gusto i slađe i peče se kao kajgana, da budu tako kao mrvice, ne palačinka. Na to još šećera tko želi i milina [:zaljubljen]
2015 10 05
E e e evo još nešto - PALAČINKE SA BANANOM. U smjesu za palačinke dodajte bananu [:smijesi] Samo treba naći dobar omjer, jer ako se stavi previše banana smjesa se zalijepi za tavu, ne da se okrenut, trga se i svašta nešta; ali ako se to dogodi možete se pravit da ste vi to tako htjele i pretvorit to u divno jelo koje će na kraju izgledati ko pire/kajgana ili nešto slično haha [:smije]
2015 10 05
Sad mi se jede nesto slatko [:hihot]
2015 10 05
1 2