Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Vjenčana kuma - poklon?? :)

Evo ovak [:smijesi] Frendici sam uskoro kuma, vjenčanje ce biti kod maticara a nagodinu ce pravit bas ono pravu svadbu crkva-sala i to. E sad, kad ce biti ta svadba sljedece godine tad ju mislim normalno novčano darivat kak to i ide, a sad za ovu sad nisam pametna sta da napravim, glupo mi doc praznih ruku a opet mi je glupo dat pare pa sam mislila da joj mozda uzmem neki lijepi nakit komplet nausnice, ogrlica, narukvica plus buket... Nezz sta vi mislite dal je to okej jel treba još nesto dodati? Ako da, sta tocno? Ispricavam se ako je vec bila slicna tema, nisam bas cesto tu na forumu, pusek [:poljubac]
2015 10 05
Ja sam dala novce naravno i kumi kupila zlatni lančić sa križićem.S tim da sam lančić joj dala odmah ujutro,a novce za dar.
2015 10 05
možda da ju pitaš što joj treba, mi inače tako.. napravi se popis pa svatko uzme nešto. jer nakit je ustvari poklon samo za nju a ne za obadvoje. znam da si njoj kuma ali mislim da bi poklon trebao biti i za mladoženju i za nju. [:zaljubljen]
2015 10 05
Imam isti problem..ja i dalje smišljam što bi mogla kupiti a da mladoženji odgovara.
2015 10 05
@dija85 e pa da to je i meni palo na pamet da bi trebalo biti za oboje, al opet fkt nezz sta bi jer ajd da je ovo jedino vjencanje pa bi mi bilo lakse a ovak kad ce pravit svadbu i sljedece godine....glupo mi sad kupit recimo servis čaša/šalice i to [:kesi]
2015 10 05
ali je možda ustvari previše dva puta ju darivati za iste svatove.neznam.. Ako ste si baš baš super a vjerovatno jeste pošto si joj kuma možda da ju pitaš hoće novce sada, ako si uređuju kuću ili nešto to će im biti super, a kad bude u sali vjenčanje čini mi se da kuma plaća šminkanje i tortu, kupiš joj buket cvijeća i ja mislim da je to dosta. možda ni ne očekuje da ćeš joj dva puta kupiti poklon. meni bi to financijski bilo previše.
2015 10 05
ja recimo ne bih očekivala od kume dva poklona. dogovorila bih se s njom za sada i gotovo. neznam, možda sam u krivu..
2015 10 05
Po meni je to super ideja, ostat će joj nešto za uspomenu a novac će ionako otic
2015 10 05
ma kus, mislim da joj ja necu biti kuma za tu drugu svadbu nego da ce joj biti jedna druga frendica, iskreno nisam oko te druge svadbe nisam previse ispitivala pa ne znam....
2015 10 05
Ja sam im poklonila jedan komad namještaja- baš nešto prema dogovoru- što su trebali. Tako je poklon bio koristan, a za oboje! Jedna praktična uspomena...možda da ih pitaš treba li im nešto za stan- ne mislim na frižider ni mikrovalnu, ali tko zna [:sramezljiv]
2015 10 05
Ne postoje kumovi, postoje zakonski gledano svjedoci... tako da se udaje sad i to je to. Nakon toga može i 10 svadbi praviti. [:smije]
2015 10 05
Moja je prija bila u istoj situaciji. Poklonila im je sliku za stan a za pravi pir nagodinu lovu.
2015 10 05
ja bih na tvom mjestu novce dala na pravom piru kada bude darivanje, a sada bih mladozenji i mladi poklonila satove i na svaki ugravirala neku izreku vezanu za ljubav, mozda na latinskom i slicno.. [:smijesi] ako ih vole nositi i ako poznajes njihov ukus mislim da je to prekrasan poklon [:zaljubljen]
2015 10 05
Pitaj sto zeli ili daj novac da si uzmu sami sto im fali. Nema bolje.
2015 10 05
[slika:3c0f70a2-5a2b-48bd-b695-8de3e3c2564a] Nešto ovakvo, samo s njihovim imenima. [:zaljubljen]
2015 10 05
1 2