Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Curke 20± godinaaaa....

Pozdrav dame, gospođe, cure ili kako se već same doživljavate... [:hihot] [:hihot] Naime, ovih dana sam u veeelikom problemu tj ne bih gačak ni nazvala problemom nego osviještanjem mene same jednim nedostatkom i propustom u životu.. Mislim, da budemo realni svi znamo kakva su vremena i kako smo svi ovisni o internetu, mobitelima i doslovno se ne skidamo s toga. E sad, radi se o tome da se meni ne živi na taj način a stvar je da imam 20 godina a nemam nikoga oko sebe i doslovno nemam, ali baš NEMAM s kime otići ni na kavu ni van. A kad ću, ako ne sada?! [:ljut] [:tuzan] Sva ta prijateljstva su neka kratkoročna, sve te veze su bez veze recimo to tako, ili ama tko god mi se javi javi se jer nešto TREBA, ne mene nego moju uslugu... Znači, ne kužim završila sam osnovnu, srednju, upisala fax. I nitko nigdje s nikim nebi išao, sve neki poludogovori koji propadaju u startu.. Ne shvaćam, jel problem u cijeloj generaciji ili šta? Umorna sam od toga svega a ne da mi se visiti doma konstantno doma, jer imam godina kad bi trebala izlazit, zabavljat se i slicno. Pa me zanima ima li cura koje imaju slican problem/iskustvo? I gdje da tražim ljude za druženjeeeeeeeeeeee pobogu? [:place] [:place] [slika:23d46410-3099-4464-8f80-1b9ff36e1f97]
2015 10 06
A cuj nemam ni ja prijatelje, i ja sam u potrazi a tek mi je 19 [:hihot] Stvarno ne znam sta je s ovim ljudima danas, svi su truli [:pospan]
2015 10 06
Iskreno, mislim da to očigledno nema veze s godinama nego kako kome se kolo sreće okrene, jebemu. [:sramezljiv]
2015 10 06
A i nije da sam puno starija od tebe hahaha
2015 10 06
Ja sam svoje prijatelje našla na internetu. [:smije] Dobro, ne sve, ali poveći broj njih. Nismo svi ni iz istog grada, ali se povremeno viđamo i redovito čujemo... Druge prijatelje sam našla po bolnicama i super se slažemo, imamo slične probleme, muke, pa se zajedno snalazimo. :) Ostatak prijatelja sam našla na 'normalan' način, u školi, gradu i tako. [:zaljubljen]
2015 10 06
Pogotovo nakon 19e kad svi odu na faks, vise nikog nije briga za nikoga [:pospan]
2015 10 06
Ali stvar je u tome da ni na fakultetu nije ništa drukčije bilo, nitko s nikim gotovo nije pričao od nas 120
2015 10 06
Tu se slažem, bila sam upala u društvo di nas je bilo 5 cura i još okolo dečkiju s kojima bi se susretale po rođendanima i naravno, svađe uvijek u ženskom dijelu. Svaka laje o svakoj iza leđa, pa sam od toga se maknula jer nisam takav kalibar cure baš i takve stvari ne mogu podnositi ali baš da želim bit sama i dalje, ne želim pa nek budu kakvi hoće al da bar jednom tjedno odem nekam s nekim hahaha [:jezik]
2015 10 06
Ja nikad nisam imala puno prijateljica, a muškog prijatelja niti nemam (ali dobro to je druga stvar jer ne vjerujem u muško ženska prijateljstva :D ). Imam 2 prave prijateljice, jedna živi dosta daleko od zagreba pa se niti ne vidamo toliko često iako se čujemo na dnevnoj bazi. Ova druga mi je blizu ali opet vidimo se 1-2 put mjesečno, nije da svaki drugi dan visimo na kavama [:smije]
2015 10 06
draži mi je mojito, ali paše mi tema. :P hahaha
2015 10 06
To s prijateljima je baš postao neki problem, ali ozbiljno! Osobno prije nisam imala problema s time nikada, uvijek sam imala recimo 2 baš jako bliske osobe i još društvo za ovak...popit kavu i izać van. Danas to sve, ne znam, koda je sve propalo. Čujemo se preko skajpa/ fejsa, ali to je to. Vidim da i ovo moje društvo iz drugog grada sve manje izlazi, malo druženja, nitko s nikime... Šta se dogodilo sa društvom? ( pod društvo ne mislim na ekipu nego kao, society, jel :D )
2015 10 06
Ja sam uvik imala ekipu, svi smo izlazili i onda se samo razisli . Svak gleda svoju guzicu, neki ne izlaze iz kuce, nasli cure,decke , neki nasli novu ekipu a ja sam umorna od stalnog forsiranja da se vidimo tako da mi je ostalo mozda dvoje prijatelja. Meduljudski odnosi u banani
2015 10 06
Ekipa ima sve manje tema za razgovor u živo jer se sve istrača preko fejsa i sl.Primjer frendica mi živi vani i čujemo se redovito preko fejsa,skaypa,i onda dođe doma i nemamo o čemu pričati jer eto sve smo si ispričale [:smije] [:smije] Preostaje nam jedino politika,no to za sigurnost živaca izbjegavamo [:smije] [:smije]
2015 10 06
maja, ja tebe vodim na kavu nekad. ( ovo nije bilo pitanje [:hihot] ) [:kesi] [:kesi]
2015 10 06
Imam isto godina ko ti i isti problem.. i mislim da je problem u generaciji, nema vise iskrenih prijatelja ni onih koji ce se ic zabavljat bez mobitela... [:tuzan]
2015 10 06
1 2