Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Upit o fimo masi- kupnja/ ebay?

cure koje se bavite izradom nakita i dr stvari od fima, a ima vas dosta.. zanima me di kupujete fimo? meni treba veća količina i puno mi je davati po 15kn za komad.. [:place] da li netko kupuje preko ebaya ili negdje drugdje po jeftinijoj cijeni? [:pospan]
2015 10 06
I mene zanima, ako saznaš, javi! [:zaljubljen]
2015 10 06
[:smije] naravno [:zaljubljen]
2015 10 06
da se naći na e bay-u jeftinije, ali ovaj što sam ja imala je vrlo mekan i nekako ljepljiv pa mi se nije sviđao, kupujem ove skupe kod nas [:place]
2015 10 06
Iz mog iskustva svi ovi no name su smeće... Jedino pravi Fimo, Premo ili Sculpey vrijedi kupiti, a on košta koliko košta. Ja uzimam u Chemacu, imam 20% kao član jedne udruge pa ako će tih 20% nekome pomoći, slobodno dođite sa mnom [:smijesi]
2015 10 06
dobro je znati [:hihot]
2015 10 06
Nije neka razlika dal s ebaya ili iz hobby arta u cijeni(bar nije bila kad sam ja zadnji put gledala).Nekako sam uzela u obzir da bi mi s Ebaya fimo mogao doc tvrd ko kamen (tko zna koliko to stoji,transport itd.),mozda je to moje panicarenje al onda sam odustala [:zaljubljen] Da se nac po akcijama,al istina,ti no name nisu bas nesto,koliko para toliko muzike,ne kaze se to bezveze [:hihot] a i gledaj da ti je soft na pakiranju napisano,s njim je lakse oblikovati...na ebayu bar tada,nije bilo nekog izbora,ja to ipak volim uzivo stisnut da vidim kak se "ponasa" [:smijesi] nisam od neke pomoci al eto moj dojam hehe
2015 10 06
ja platila nekih 8 $ oko 35 komada ako me sjećanje dobro služi..male kockice fima u svakakvim bojama / nijansama..lijepo se da raditi s njima, odlično ako ti treba više boja odjednom za raditi nešto kratkoročno [:smijesi]
2015 10 06