Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Putovanje avionom

Pozdrav djevojke [:smijesi] Zanima me da li je ijedna od Vas putovala do Londona avionom? Ako je treba mi pomoc oko nekih stvari pa da mi se jave ili ovdje ili u razgovore bila bih Vam jaaaaaaaako zahvalna!! [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 10 07
Putovala sam jha 4 puta.. brže bi bilo da napišeš odmah i ptanja [:zaljubljen]
2015 10 07
Pa prije svega me zanima predana prtljaga.. U našoj avio kompaniji mi nisu rekli ama baš ništa šta nisam znala haha. Znaći ako je predana prtljaga koja se ne plaća 23KG/158cm maksimalno, zanima me kada se vraćam da li svaka kompanija ima neke svoje mjere koliko mora biti ili je to neka internacionalna odluka, ne znam ni kako da se izrazim.. Nadam se da ste me shvatili [:smije]
2015 10 07
Svaka kompanija ima svoja pravila, ne moze njima nitko nametnuti koliko ce oni dopustiti svojim putnicima [:jezik] Ali dimenzije kofera su vecinom do 158 cm, a tezina obicno varira izmedju 20 i 23kg. Moras se informirati direktno putem stranice kompanije s kojom namjeravas putovati [:smijesi]
2015 10 07
Hvala puno :)
2015 10 07
Znači manji kofer, veći ruksak i sl. Neće ti nitko mjeriti centimetre, ali imaju ih definirane..
2015 10 07