Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Ulje lana i ulje crnoga kima

Naime dobila sam ova dva ulja., znam da su dodatak prehrani.. Ako netko možda konkretno zna za šta je sve dobra njihova konzumacija? Za šta ih vi koristite? [:smijesi] [:poljubac]
2015 10 07
draga, otvori coolinaricu i tamo imaš pod NAMIRNICE sve o tome [:smijesi]
2015 10 07
Aha., ma mislila sam ovako ako netko slučajno ima stvarnih iskustava., za šta im pomažu ta ulja [:smijesi]
2015 10 07
moj muž pije laneno ulje svaki dan i znam da je jako zdravo zbog nečega, ali nemam pojma zbog čega, baš kao i lanene sjemenke [:hihot]
2015 10 07
ulje crnog kima sam pila za jačanje imuniteta, on ima svoj specifičan miris i neznam kako bi ga iskombinirala u kuhinji. [:kesi]
2015 10 07
mislim da se ta ulja uopće ne kombiniraju, jednostavno uliješ u žlicu i sukneš na brzinu, jer uopće nisu fina, probala sam ulje lana, meni je gorko i bljak i mislim da se nikako ne ukplapa kao kombinacija u kuhinji [:jezik]
2015 10 07
Ulje crnog kima je izuzetno ljekovito, jača imunitet, neki ljudi ga na rane nanose navodno zarastaju bez ožiljaka, ako staviš malu količinu u hranu neće se osjetiti (dakle nekoliko kapi) [:smijesi]
2015 10 07
Ja sam pila ulje crnog kima.. Zlicu ulja i zlicu meda nataste.. Med neutralizira gorak okus ulja.. On je za imunitet i preventiva svim bolestima.. Googlaj
2015 10 07
ta ulja ne bi trebala zagrijavati , da ne gube svojstava...ulje crnoh kima ima stranica i stranica o njemu , zovu ga i lijek za sve ...odličan je ...pijem žličicu na dan , imunitet jači , probava puno bolje , više energije...škoditi ne može...preporuka za piti svakako [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 10 07
ja pijem ulje crnog kima, na malu žlicu, grozno je al ugasim ga mineralnom ili cedevitom... jaaako je dobar za zdravlje, kosu,kožu...svemoguce [:zaljubljen] inace, ok mi je na zelenoj salati kao preljev... a crni kim stavljam na kiflice ulje lana je isto kul za salatu
2015 10 07
Crni kim, kažu, liječi sve osim smrti :) Odličan za kožu, kosu i alergije..
2015 10 07
ulje crnog kima - za alergije..
2015 10 07
Cure, mene zanima je li bolje tako uzimati žličicu ulja crnog kima ili može i u kapsulama?
2015 10 07
Hvala svima na savjetimaa [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 09