Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

ESLABONDEXX novi preparat sličan Olaplexu

Drage žene i djevojke, na tržištu je preparat Eslabondexx koji je valjda po formuli sličan Olaplexu, jer ga reklamiraju kao preparat za zaštitu kose kod agresivnih tretmana tipa blajhanje, i za oporavak kose. Sigurno će se sad pojaviti hrpa kopija Olaplexa koji sam isprobala i ima sve pohvale i uvijek se držim parole da je original ipak original, al ipak me zanima da li je netko isprobao tretman? Navodno mu je nabavna cijena manja nego za Olaplex pa bi valjda i cijena u salonima trebala biti niža nego za Olaplex, iako u jednom salonu u kojem ga koriste sam pitala i šokirala se kad su mi cijenu rekli čak i veću nego što ja kod svoje frizerke plaćam Olaplex, al zanima me kakvi su rezultati. Prilažem fotku onoga što je moja frizerka napravila pomoću Olaplexa, pa mee baš zanima može li i taj Eslabondexx isto to? [slika:cb03cb45-0565-4483-b3c0-610ae12d3bf1]
2015 10 13
Probala sam ga i koristim jednom mjesecno u salonu. 40 kn kosta tretman. Moja slama od kose je zivnula.
2016 02 02