Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Zagubljena robica

Drage moje krpičarke, već sam duže vrijeme ovdje i imala sam puno prekrasnih suradnji, hvala vam na tome [:smijesi] Moje pitanje glasi: da li se samo meni dešava da nakon upita potencijalnog kupca ne mogu pronaći neki odjevni predmet iako ga tražim danima na svim mogućim lokacijama (3 ormara, putne torbe, podrum, spremište) čak i po nekoliko puta? Sigurna sam da nisam prodala a ne mogu naći. Da li sam ja to "prolupala" ili postala senilna? Desilo mi se to već 3 puta u zadnja 2 mjeseca a i prije[:sramezljiv] Na kraju nešto pronađem a nešto nikad [:tuzan] Kako stvari stoje kod vas s time problemom?
2015 10 14
[:smije] [:smije] Evo da ti olaksam malo, to mi se dogodilo vise puta ali na srecu uvjek sam pronasla.. naravno uz veliko pospremanje ormara i preznojavanje dali cu naci [:kesi] ima u tome i dobra strana jer nadem stvarcice za koje i neznam da imam a usput pospremim ormare [:kesi] ma nije to nista,mislim da nas tu ima dosta takvih [:smijesi]
2015 10 14
ooooo da...i to ne samo stvari koje prodajem,nego i one koje nosim [:ljut] ...zbog pomanjkanja prostora i ormara,stalno prebacujem robu te u svoj ormar,pa kod djece...pa vešeraj...ma ko luda sam...evo prije 2 dana sam pronašla suknju za kćer,koju tražim već mj. dana.
2015 10 14
zašto mi je ta stvar poznata?? i kod mene se javlja taj problem, al zato u velikom pospremanju kuće uvijeks ve nađem..
2015 10 14
Definitivno se događa [:kesi] netko posalje upit i onda slijedi prekopavanje ormara i psovanje same sebe kako se dovedem u tu situaciju!!! [:place] ali do sad je uvijek bio pozitivan ishod..sa pocupanom kosom al ipak pozitivan [:smije]
2015 10 14
Nas je petero i mislim da još nikad nisam izvadila veš iz mašine, a da je broj čarapa bio paran. [:smije]
2015 10 14
Meni se čarape gube ko luda, a i artikli isto..neki dan sam tražila jednu suknjicu dva dana..poludila sam,..Kad dođe upit, onako nekad se preznojim..ooooooo pa gdje mi je to????
2015 10 14
Redovito, redovito, redovito [:smije] Baš to Majalike, nekad se preznojim kad dođe upit [:smije]
2015 10 14
Naci ces ga kad ne budes trazila [:hihot]
2015 10 14
stvari za prodaju držim uredno i odvojeno i nije mi se to dogodilo sve ove godine, do nekidan. Radilo se o knjizi. kao da je u zemlju propala. Bilo mi je neugodno jer je kupilica već platila. Objasnila sam i cura je imala razumijevanja, još smo neke knjige razmijenile, i sve prošlo ok.
2015 10 15
ali znalo mi se dogoditi s dječjim stvarima kojih prije velike prodaje 2 puta godišnje znam imati jako puno, da mi neki komadi nestanu (fizički). Do dana današnjeg nisam našla jednu majicu i kr. hlače.
2015 10 15
Imam malo skladište kraj kreveta, sve je očišćeno, stoji na jednom mjestu sve skupa i samo vadim po potrebi i mogu Vam reći odkad sam ušla u ovaj biznis, zamjene/poklanjanja imam više stvari nego na početku [:hihot]
2015 10 15
Jedini problem je kod mene što čuvam prodane stvari na profilu pa mi se nekad dogodi da zaboravim kome sam što poslala, recimo kad mi se jave osobe da su im recimo plave majice koje sam im poslala super, pa se ne mogu sjetiti o kojoj se majici radi ako sam u isto vrijeme slala dvije takve, samo se tu zbunim [:smije]
2015 10 15
Znači nisam jedina [:hihot] Sad mi je malo lakše, iako još uvijek nisam pronašla kožne hlače za koje mi je cura poslala upit [:ljut] [:place] Ono sa čarapama mi je jako poznato, uvijek samo jedna u mašini a druga iza kreveta i tako sa tri muška....
2015 10 17
Da bih izbjegla,upravo takav problem,jer me bole noge od prisjećanja gdje sam što stavila,sve stvari za prodaju,držim u jednom veeelikom koferu u svojoj spavaćoj sobi.Pa,ako i zaboravim gdje sam ih stavila,svako malo se popiknem u taj kofer.....i odmah sjetim [:smije]
2015 10 21
1 2 Sljedeći