Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

nocas me duša boli :(

Decko - prekid - suze, ne mogu si pomoci!!! Treba mi netko da me saslusa i da mi savijet :'(
2015 10 27
nađi drugog,,,
2015 10 27
Ajooj [:tuzan] Pa sto se dogodilo [:sokiran]
2015 10 27
Ajoj, ma pusti suzama nek teku, lakše ćeš prebolit, ne brini. Znam da zvuči jako glupo, al je živa istina, pravi će tek doći
2015 10 27
Najbollji lijek su SUZE i VRIJEME.... :) Isplači se koliko god budeš mogla, vjeruj mi, bit će ti puno lakše :) [:poljubac]
2015 10 27
Pravi će tek doći, vjeruj mi. Ja 5 godina nisam mogla preboljeti prekid veze ali kad je došao pravi sve zaboravljeno. I tad sam shvatila da sam patila zbog ,ne previše, pravog razloga. Zato, isplači se i tu nek bude kraj. Vjeruj da će doći netko bolji i koji te više zaslužuje. Kao u mom slučaju, moj muž :D Drži se :)*
2015 12 18
> SuzaOs: > Pravi će tek doći, vjeruj mi. Ja 5 godina nisam mogla preboljeti prekid veze ali kad je došao pravi sve zaboravljeno. I tad sam shvatila da sam patila zbog ,ne previše, pravog razloga. > Zato, isplači se i tu nek bude kraj. Vjeruj da će doći netko bolji i koji te više zaslužuje. Kao u mom slučaju, moj muž :D > Drži se :)* Zanimljivo. Na tužni način. Drago mi je da si sada sretnija.
2016 02 03
Sta god bilo, pokusaj ne misliti na to (stvarno najbolji savjet koji ti mogu dati) mozes samo previse analizirati situacije i dovest sebe do krivih zakljucaka te onda i do krivih postupaka.. Zato nadji sebi neku zanimaciju; trci, treniraj, crtaj, uci, gledaj filmove, serije, druzi se s prijateljima... Kako dani prolaze sve ce ti rijedje padati na pamet, a kao nova ces biti tek s vremenom.. Sretno! :*
2016 02 12