Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Međimurke i Varaždinke, molim preporuku

Pozdrav! Molim preporuku za neki restiran s odlicnom klopom a da nije preskup na podrucju Varaždina, Čakovca, Preloga ili okolice. Moze i zg, al da je stvarno fina klopa i ne bas previse skupa. Slavim promociju diplome pa moram pocastiti familiju, znaci treba mi neko mjesto di stane 12 ljudi i da se moze rezervirati. Hvala unaprijed! [:kesi]
2015 11 18
Shamper u Cku (nisam sigurna za cijene ali to je vise fancy) Rustica u Cku nije skupa, i mozes uzeti onaj poseban prostor da budete samo vi a ne i ostali gosti i moji uvijek najdrazi Medjimurski dvori u Lopatincu :) u Vzu znam jedino za Santa Mariu ali nisam sigurna ako bi ti to odgovaralo za proslavu promocije A ako ti se da protegnut do Slovenije u Lendavu, i Bella Venezia ima odlicnu hranu :)
2015 11 18
Sofra-zagreb
2015 11 18
Pa, možeš u Barok u Čakovcu, to je ok restoran, možete rezervirati dio za sebe
2015 11 18
U Varaždinu imaš Verglec, Angelus ili Bedem. Bedem je relativno novi restorani ja osobno još nisam bila, ali sam čula da je dobra hrana i ok cijene. Čestitam na diplomi! ;)
2015 11 18
Barok - definitivno ,ugodno ,predivno, ambijent, osoblje i hrana a cijene pristupačne,Shamper je divan ali cijene napuhane pogotovo za 12 osoba ....uh
2015 11 18
Toplo preporučam Bedem u Vž,naprosto savršena hrana,moderna i zaista jeftina :-)
2015 11 18
Hvala! Razmišljala sam o Santa Mariji, u Rusticu i Barok često zalazim pa tamo baš i nebih. Jel ima tko iskustva sa ASIA GOLD Cuisine u ZG? Imam njihov jelovnik pa mi se čini zanimljivo i fency, ne prevelike cijene...
2015 11 18
Santa Mariu obožavam, hrana je the best, ali mi ambijent nije baš za proslavu diplome... Neki riblji u Prelogu hvale isto, neznam točno kako se zove...bio tko?
2015 11 18
Kneja, Mali Mihaljevec, fiiiino!
2015 11 22
Bila u Kneji 2 puta...tesko razocaranje :(
2015 11 26