Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

vjezbe za guzu, problem!!

dakle zadnjih negdje pola godine sam počela raditi svakakve vjezbe, uglavnom za guzu (iskorak, polucucanj itd itd). ne radim bas svaki dan, međutim primjetila sam razliku, ali samo na jednoj strani guze. dakle guza mi je sada asimetricna. jedan guz je veći i više okrugao (desni, meni bolje izgleda nego lijevi), a lijevi guz je manji, više podignut i sa strane prčastiji :'D naglašavam da mi je desni ljepši iako nije podignut i prčast. ako ima neka cura koja se profesionalno bavi takvim vježbama i slično da se javi u inbox za savjet, ako treba poslat cu i sliku! hvala
2015 11 25
Hajahhahahahhahahahahahhah.....oplakah
2015 11 25
Kak stigneš uz silne trudnoće??? [smije] [smije] [smije]
2015 11 25
uzmi vijacu i skaci! skaci ujutro,popodne kad djeca spavaju,kad susjedima najvise smeta samo skaci i za desetak dan ce biti dobro
2015 11 25
na jednoj nozi xD
2015 11 25
pa da, na lijevoj da joj se ucvrsne guz!
2015 11 25
To je zato jer se prilikom odupiranja više odupireš desnom nogom. Za početak vježbaj samo odupiranje, polako i koncentriraj se na podjednak rad mišića obiju nogu. Kad uhvatiš ritam, ide bez razmišljanja.
2015 11 25
Radi više iskoraka na "slabijoj" nozi
2015 12 09
radi bugarski čučanj, to se uglavnom bazira na jednu nogu više, nego na drugu, a opet će ti obje raditi. Guglaj si pa ćeš vidjeti kako se radi.
2015 12 09
Ne znam dali si cula za Tammy Hembrow i njen program 8 week booty building. Imas vjezbe sa slikama, prehranu, sve. Pogledaj joj instagram profil. Slike prije vjezbanja i poslje. Naravno onaj taj.program skupo naplacuje, ali zato ja povoljno. Ako ti treba javi se! 😉
2016 04 21