Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Secondhand trgovine u Zagrebu

Molila bih cure iz Zagreba da me savjetuju gdje su zanimljivi ducani sa rabljenom odijećom,nisam još nikad bila a svi bruje o tim trgovinama,puno hvala
2015 11 25
nisam ni ja nikad ali ima ih stvarno puno oko tresnjevke i maksimira...koliko sam skuzila jer zivim kraj jednog oni su pon najskuplji kad dode roba i onda nekako pada cijena..sad kako tocno to ide neznam
2015 11 25
Hej, najbolji su ti Textile House bez greške. Ako zelis jeftino i dobar izbor. Naravno, ima i ovih chic second hand dućana di su brendovi i vintage skupe stvari pa sad ne znam što te zanima?
2015 11 25
Preporuke na Ilici, oko Slovenske pa preko Trga Francuske Republike u smjeru centra imaš 4 različita
2015 11 25
Zanimaju me vintige i retro stvari,pretpostavljam da nije baš nešto jeftino,ali vjerujem u zanimljiv izbor
2015 11 25
Inače, moj broj jedan za vintage odjeću je www.etsy.com, baš mi je danas stigla jedna crna plišana haljina iz 80-ih iz SAD-a :)
2015 11 25
ulično dućan nije uopće jeftin, a second handa ima po ozaljskoj kolko ti srce želi.. e ja imam jedno drugo pitanjce, jel znate možda jel ti second hand dućani otkupljuju robu? tipa da ja sad dođem s vrećom robe, i hoću prodati, jel znate jel se to može i gdje?
2015 11 25
Gore spomenuti dućan Ines otkupljuje komisiono. Lola otkupljuje vintage.
2015 11 25
Super ste cure,puno hvala
2015 11 25