Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Trakaste zavjese !

žene, majke, kraljice... hoćete li podjeliti svoja iskustva sa trakastim zavjesama!?? kako ste zadovoljne?? kako ih održavate(dali se mogu u ves mašini oprat, kad se sve ono rastavi)?? omjer cijene/kvalitete!? httijela bih ih kupiti iz razloga, jer nemam rolete, a one služe kao i za zamračivanje, imam u planu uzeti neku sivkastu boju, da se uklapa u namještaj!HEELLPP
2015 11 28
U masini se nemogu prat mislim mozes ali sve ce ti ce raspast samo sa krpom i eventualno neki cistac za tkanine, ja sam imala takve bijele i nisam bas bila zadovoljna jer i mi nismo u proslom stanu imali rolete i ne zamracuje bas najbolje, sto se tice dizajna preljepe su, a kvaliteta ti je upitna zavisi di ih kupis :)
2015 11 28
Imam takve na poslu i ne zamracuju ti bas najbolje. A ako imas i djecu, bit ce im izvor zabave i vrlo brzo ce biti potrgane...ali ako se tebi bas svidjaju, samo naprijed..:)
2015 11 28
Ja nisam zadovoljna teško se održavati nakon nekog vremena pozute od kuhanja u stanu ili dobiju fleke od muha preko ljeta ja bi sad promijenila ako koja od vas ima barem za spavaću sobu nek mi se javi
2015 11 28
imali smo ih mi prije, nikad više. nezgodne su za čišćenje, brzo se pokidaju i loše zamračuju. jednostavnije i isplativije je kupit duple karniše i zavjese za dan i za zamračivanje.
2015 11 28
Ako ces ih uzimati bolje ti je ovako od firmi koje se s tim bave jer su puno kvalitetnije nego ove iz bauhausa i slicnih ducana. Ne mogubse prati,ali barem kad naricujes po mjeri mozes naruciti samo trake ne moras cijeli mehanizam ako ih mjenjas
2015 11 28
a sto mislite o panel zavjesama !?
2015 11 28
lijepe,al još slabije će ti zamračivat nego trakaste...
2015 11 28
ja sam si kupila guste zavjese koje mi služe kao zastori.. po danu stoje sa strane, kad treba, samo ih navučem preko običnih zavjesa
2015 11 28
odlicno! :)
2015 11 28
a kakvo im je održavanje?
2015 11 28
Evo moje iskustvo.Iman trakaste zavjese već par god.I meni su super!Lako za održavanje,postavljanje i skidanje...perem ih u kadi.Puno su mi draže od zavjesa :-)
2015 11 30