Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako financijski izlazite na kraj?

evo sve je jasno u pitanju. Kako izlazite na kraj iz mjeseca u mjesec s placom,a kako vi koji ne radite? Ovo je strašno kakve su skupoće postale. Hrana je najskuplja. Gorivo. Necu ni spominjati luksuze,poput cigareta,slatkisa,i alkohola. Da li se meni čini samo da je ovo preskupo postalo sve? Osjecam i po krpicama,prije bi svako malo nesto prodala,sada je sve teže i teže. Kako se drzite vi? Kako izlazite na kraj?
2015 11 28
nikako, stigla plaća i isti dan je nema (kredit, režije, za bebu), samo plačem po trg.centrima jer si ništa ne mogu priuštiti... a plaća od supruga je za gorivo, hranu (+registracija i sl.). :-(:-(
2015 11 28
pitaj snesku haahaaahaah oblacim se na hrlicu il tu za zamjene pusim duhan van nejdem kava vani rijetko slatkisi tu i tamo puno variva a za decu se mora imat
2015 11 29
Prestrašno. Sve je skupo. Kosa mi je luksuz (šampon,regenerator,maska,ulje i to sve malo bolje jer mi je kosa komplicirana i suha) nek je dva put godisnje frizer sto je vise nego ok. Znaci samo da imas njegovanu kosu,kreni od ostale higijene,kozmetike,dekorativne,hrana,higijena za wc,nekakav komad robe,strasno! strasno! bas gledam,zbrajam svoju,oduzmi mob,rate,racun,obaveze,prosli mjesec nisam sebi nista kupila. Ništa. znači ništa. samo osnovno sto treba,gorivo,hrana,zivot.
2015 11 29
koga da pitam?
2015 11 29
friziram se sama, i radim nokte- zadnji put kod frizera-prije 3g
2015 11 29
teta nisi u toku ;)
2015 11 29
Bitno je znati cijenit prave vrijednosti života, a novci... svi se bore, tužno sve..
2015 11 29
Porodiljni 2660, krediti sveukupno 3500 a da ne spominjem režije, hranu, gorivo, pelene i ostale stvari za bebu i za još jedno vrtićko dijete + vrtić koji je kod nas 580 kn :-((( Pa eto, dok se ne vratim na posao svaki mjesec završim u cca 3000 kn debljem minusu - sreća pa ga imam!
2015 11 29
Slično kao i svi, krpanje od 1. do 1. Tješi me što je jedan kredit gotov, drugi ide na konverziju u ponedjeljak pa se nadam da će se lakše disati.
2015 11 29
Nisam u toku,nije me bilo dosta dugo na forumu,radim ne stignem,dani prolaze.. kod nas vrtic dode 700 kn. Mislim nije ni ta kriza toliko loša,nekako si mastovitiji u kuhinji(spremas jelo s namirnicama koje postoje u kuci) ne ponasas se kao pijani bogataš i luduješ,kupuješ itd. Znači svima nam je isto. A naročito vama što imate male bebe,to je sve ful skupo a za bebu mora biti sve najbolje. Dobro je i dok taj minus postoji. Samo mislim da se i kad uvalis u taj minus nikako izvuci. Jelda?
2015 11 29
svaka cast onom tko se snade, pa radi za sebe. glavno da je standard zemlje visok, sve skupo place nikakve. jeb.. takvu drzavu. lako da se moze radit i posteno zivit, al to nije zivot to je prezivljavanje.
2015 11 29
Slažem se ja za vrijednosti u životu @lana nemoj me krivo shvatiti nego da je sto vrijednosti u duši kad ti nemaš od čega živjeti danas (nezaposlenost u državi,socijalni slučajevi,neisplaćene plaće radnicima)onda te malo što može utješiti.
2015 11 29
ja imam vrticanca i skolarca. kad ima jedan izlet, ima i drugi, pa predstave pa stalno nesto u paru
2015 11 29
Teta, jel to privatni ili gradski vrtić? Kod nas je gradski 580 kn dok je u Zg kakvih 200-tinjak... Beba ima svu odjeću od starijeg brace tako da s te strane nemamo nikakav trošak, al opet nakupe se te pelene, kozmetika, hrana (s tim da je još i na prsima) A što se tiče minusa, vraćanje samo dizanjem kredita - barem je kod mene tako... Uglavnom, stalno neko pretakanje iz šupljeg u prazno, ali jednostavno drugačije ne ide :-(((
2015 11 29
1 2 3 4