Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako editirati slike

Zanima me kako mogu potavljene slike koje su aktivne na stranici recimo editirati ili izbrisati ako su prodane
2015 11 29
Pa na profilu ispod svakog oglasa piše promjeniti ili brisati.
2015 11 29
kad odes na svoj profil, ispod svake slike ti piše OBRISATI, tu kliknes i obrises :D također za svaku promjenu ispod slike pise i PROMJENITI ...kliknes na to i pratis dalje...mjenjas sto zelis... :D
2015 11 29
evo što meni piše ispod slike napravite izgled stavite oglas označite kao prodan I to je to nema nigdje obristi ili promjeniti
2015 12 01
I ja bih voljela saznati odgovor na to pitanje, je li moguće naknadno urediti oglas? Voljela bih promijeniti cijenu cipela jer mislim da sam malo pretjerala, a ne vidim mogućnosti. Htjela sam staviti i bolju sliku, ali isto tako nisam mogla jer ne vidim kako. Tek sam postala korisnik, pa nemam iskustva. Unaprijed hvala.
2017 05 26
Skužila sam. Na mom se kompjuteru ne vide opcije "promijeni", "obriši", "označi kao prodano" dok kursorom ne pređem preko tog dijela. Tek se tada pojavi rozi oblačić s tim opcijama. Slučajno sam to vidjela kad sam htjela kliknuti na sliku. Možda se drugima tekst prikazuje, ali meni ne. Uglavnom, uspjela sam promijeniti.
2017 05 26