Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

katastrasno :)

Ovdje sam nekih mjesec dana,mozda malo vise i grozim se od nekih oglasa. Volim visit po ducanima (cak i ako si samo oci pasem) i sve pregledam,a vjerujem da nas je vise takvih i da smo vise manje ovdje svi upuceni sa cijenama koje se krecu u trgovinama s obucom i odjecom,zato mi nije jasno zasto neke djevojke stave jos vecu cijenu za rabljenu stvar od one cijene za koju su kupile proizvod. Ok,mozda su kupile prije,dok je proizvod bio skuplji,ali svejedno,zna se sta ocu rec. Isto tako,nije mi jasno kako mozes jedne cipele,koje su npr placene 300kn,prodavat za 250kn ako te iste,imaju neko ostecenje? Sad cu recimo kupit te cipele,platit ih 270kn s postarinom,znaci 30kn manje od onih novih u ducanu i spancirat se po gradu s rupama na peti dok mi propustaju vodu kroz duple carape jer je poderana podstava.
2015 11 30
:-D :-D :-D welcome to Krpice
2015 11 30
i ja se to isto pitam,,,,,crne visoke čizme na borongaju su 250-300kn a ovdje su 350kn na dalje,,,,halooo
2015 11 30
Adidas cizmice u outlet trgovinama "moda sport" (vidjela ih u trgovini u Koprivnici za 299kn) cura ih prodaje za 300kn. :)
2015 11 30
Mislim da je pretjerano kometirat ako je netko stavio cijenu novih cipela 30 kn manju nego u dućanu i sl kad se radi o krivojn kupnji il je u međuvremenu došlo do sniženja u dućanu i sl..Mislim Roberto nabije cijene za nekvalitetu i onda tko se zaleti uistinu kupi nešto za 380 kn, a poslije te iste cipke budu 100, a ova ih skroz fer prodaje za 150 na krpama...ok, ja to kužim i tko ne želi nek ne kupi..nemam čak ništa protiv ni cura koje preprodaju a realne su u tome, mislim ulože trud, vrijeme , možda i žive od toga, al kad kupi loše i nekvalitetno plastično pa stavi doslovno 5 x veću cijenu i laže u oglasu da je kvalitetno, udobno, kožno i sl..grrrrili markirano a iznošeno da nije za pod obrisat a cijena boli glavfa isto gr...
2015 11 30
Znate što ja ne shvaćam,...slikanje na podu? Jesam jedina koja ne voli odjeću na podu vidjeti pa makar pod bio i lijep i slike uredne,pregledne? Uopće me ne privlači...
2015 11 30
A cijene ništa novo, najjači su mibrandirani fake proizvodi po opasnim cijenama.
2015 11 30
ni ja ne mogu shvatit to, kolko sam samo oglasa vidjela gdje su cijene znaatno vece nego u ducanu, zao mi je cura jer vjeruju da ce prodat, ali nismo ni mi tolko glupe.. zato ja medu svojim artiklima imam stvarno niske cijene jer mi je cilj prodati i nesto zaraditi, naglasak na nesto, a ne da varam nase krpicarke i stavljam waaaay too high prices na svoje artikle...
2015 11 30
sto se tice slikanja na podu i sama to radim jer se tad mogu rec bolje vidi neki odjevni predmet nego npr. na vjesalici.. ionako sve sto se kupi prije nosenja se opere, kako u ducanu tako i tu, barem ja tako radim jer imam jako osjetljivu kozu i ne znam kako netko drugi tretira odjevne predmete, a ne zelim riskirati...
2015 11 30
Sonja,u pravu si,vidjela sam oglas cure koja je napisala da je artikl nov,ali ga je zato uslikala na plocicama...moj ves nikad nije bio na podu,pogotovo ga ne bi na podu slikala da ga planiram prodat. Isto me sokiralo dok sam vidjela sliku cipela na stolu :D ima svacega :)
2015 11 30
Ja sam vecinu robe smanjila na 50kn jer se drukacije prodat nemoze i jos je dns 1+1 gratis
2015 11 30
Svaka čast onima svima koji ne pretjeruju! Nemam ja ništa protiv preprodaje ali da je cijena razumna..treba zaraditi,ok,shvaćam,ali ne mora se pretjerivati. Osobno imam par artikala koji jesu skuplji ali su i ok, jako očuvani,nenošeni ili čak sa etiketom. Što još nalazim u prodaji kad vidim da je cijena pala, snizim i ja, što ću.. ovako neće otići. A meni se čini,iskreno, da ljudi više gledaju skupe stvari, pa i kupuju...ako je povoljno sumnjaju jako. Evo ja ne vejrujem da lijepu jako kvalitetnu jeans jaknu plaćenu 50eura ne mogu prodati za 100kn...ne mogu.. A vidim da odlaze ebay krpe od 10dolara za puno više novca ovdje...
2015 11 30
Pa slikaj na podu ako ti se slika tako,al nije lijepo za vidjet neku haljinu,majicu na podu. Uvijek se nadje neko rijesenje,deka,plahta ispod :)
2015 11 30
E Sonja,tu si isto u pravu,ljudi nemaju povjerenja,al nakon onog sto vidimo,kao sto sam rekla,skupi osteceni proizvodi,sumnjam da bi kupili jeftine krpice koje su mozda u boljem stanju.
2015 11 30
Pa da,.. eto, ne znam više što bih napravila..uvijek mislim prije će otići jeftinije, i lakše će ljudi dati manje baš zato ako je loše da su manje na gubitku ali ne pali.. I što je zanimljivo, što stave u omiljene ja nikako ne mogu prodati...a što mali broj pregleda (bar je bio, više ga ne znam :D ) odjednom se netko javi i ode odmah prvom.. Ne mislim ja da je pod prljav, ali me nešto odbija..Prije sam uletjela tako u trgovinu gdje su dosta stvari pobacali na pod preuređujući...i ja nisam imala volje uopće snimiti nešto zanimljivo.Samo sam se osvrtala i gledala pod koji je bio prašnjav..i izašla na kraju. Tako me i ovo asocira na krpu za bacit u smeće ili eventualno pranje..i za pranje na pod bacim samo kad je nešto jako prljavo ako sam radila što vani.
2015 11 30
1 2